İos 10.0.1'den İos 9.3.5 e geri dönme(imzalar kapalıyken)

Sponsorlu Bağlantılar

BOSSTAN

BOSSTAN

Üye
    Konu Sahibi
İos 10.0.1'den İos 9.3.5 e geri dönme(imzalar kapalıyken)
Arkadaşlar merhaba. İphone 6+ cihazım var, ilk çıktığında almıştım. ios 10 a geçmemle birlik cihaz aşırı yavaşladı ve donmalar var. Ben kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyorum. Bence bu apple ın ürün satma politikalarından biri. Normalde imzalar kapalıyken sürüm düşüremiyoruz. Ama ben öyle bir noktaya geldim ki, artık yasal olup olmadığı falan umrumda olmadan jailbreak, ***** her türlü yola başvurup geri dönmek istiyorum. Var mı bildiğiniz yöntemler? Nasıl yaparım?

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Şu an hiçbir şekilde bunu yapamazsınız hocam. Ama güncellemeleri yükleyin. Benim cihazımda hiçbir sıkıntı yok. Hatta iOS 9'un son sürümünden bile akıcı ve donma yok.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar ve BOSSTAN
atakanokur

atakanokur

Üye
31/12/2016 yı bekle. Prometheus ile dönülebilme şansı varmış.

• Beğen
Tepkiler: BOSSTAN
BOSSTAN

BOSSTAN

Üye
    Konu Sahibi
31/12/2016 yı bekle. Prometheus ile dönülebilme şansı varmış.
Güzel haber 31.12.2016 yı bekleme sebebimiz nedir? Program o tarihte mi sunulacak? Forumda program incelemesi yapmayı düşünüyor musun?

atakanokur

atakanokur

Üye
Güzel haber 31.12.2016 yı bekleme sebebimiz nedir? Program o tarihte mi sunulacak? Forumda program incelemesi yapmayı düşünüyor musun?
Geliştirici o tarihte yayınlacağını açıkladı. Çıktığı gün konusunu açarım forumda.

• Beğen
Enes

Enes

Üye
hiç kurmamanın zaferi :D

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar. ve BOSSTAN
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
vedat1966

vedat1966

Üye
Eşimde olan 6S cihazda da anormallikler başladı. Donmalar, düşük sinyal seviyesi, ulaşılamama vs. Toplam 20 uygulama yok. (Note 2'me yüklediğim 300 uygulama yüklü olsa nasıl olurdu demekten kendimi alamıyorum.)
Umarım güncelleme ile düzeltilir.

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
İp5s 9.3.5 memnunum güncellemicem

vedat1966

vedat1966

Üye
Eşimde olan 6S cihazda da anormallikler başladı. Donmalar, düşük sinyal seviyesi, ulaşılamama vs. Toplam 20 uygulama yok. (Note 2'me yüklediğim 300 uygulama yüklü olsa nasıl olurdu demekten kendimi alamıyorum.)
Umarım güncelleme ile düzeltilir.
Apple servisine sordum. Görevli arkadaş "bugün gelen 4. kişisiniz bugün yarın güncelleme gelecek sıkıntı devam ederse cihazınızı değiştiririz" dedi. Akşam güncelleme gelmişti yükledim. Bakalım sonuç ne olacak.

seco_can_can

seco_can_can

Üye
arkadaşlar Prometheus çıkmış fakat windows için mevcut değil mac ve linux da yapılıyor

BOSSTAN

BOSSTAN

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar Prometheus çıkmış fakat windows için mevcut değil mac ve linux da yapılıyor
MacOS X kullanıyorum ama ne yazık ki downgrade yapamıyorum. Downgrade yapabilmek için dönmek istediğin sürümün shsh2 kaydını almış olmak gerekiyormuş ve benim bundan 2 hafta önce haberim oluyor. İos 10.0.1'de kaldım güncellesem daha mı kötü olur acaba?

seco_can_can

seco_can_can

Üye
ben ip 5 te 10.2.1 beta 2 kullanıyorum güncellemek çokta kötü gelmiyor bana açıkcası

• Beğen
BOSSTAN

BOSSTAN

Üye
    Konu Sahibi
ben ip 5 te 10.2.1 beta 2 kullanıyorum güncellemek çokta kötü gelmiyor bana açıkcası
Telefonumu son sürüme güncelledim ve ciddi derecede iyileştirme yapıldığını gördüm. Bu donmaların sebebi beta sürümü kullanmammış. Final sürümü ilaç gibi geldi. Ama ben Apple ve diğer telefon üreticilerin yazılımla ürün eskitme yaptığını düşünen biri olarak daha güncelleme yapmayacağım. 9.3.5'e dönme istediğim de final sürümü olmasından kaynaklanıyordu. İphone 8 çıkana kadar durumlar böyle.

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can

SeçilmişArda

Üye
Arkadaşlar merhaba. İphone 6+ cihazım var, ilk çıktığında almıştım. ios 10 a geçmemle birlik cihaz aşırı yavaşladı ve donmalar var. Ben kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyorum. Bence bu apple ın ürün satma politikalarından biri. Normalde imzalar kapalıyken sürüm düşüremiyoruz. Ama ben öyle bir noktaya geldim ki, artık yasal olup olmadığı falan umrumda olmadan jailbreak, cra ck her türlü yola başvurup geri dönmek istiyorum. Var mı bildiğiniz yöntemler? Nasıl yaparım?
Öyle bir şey mümkün değil mümkünse beni uyandırın yani prometheus falan var da onunla ilgili pek bilgim yok

Son düzenleme:

Üst Alt