İntihar etmeli miyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kardeş intihar yok.onu unut. intihar edenler cennetin kokusunu alamazlar.

Arkadaşım senin psikolojinde ve sende kesinlikle bir sorun var bence çözümü buraya konu açarak değil doktora giderek çözebilirsin....
gerçekten bende dalga geçtiğini düşünmeye başladım

COBRAMAX

Üye
Kardes sana varya guzel bi dayak lazim.Anan var baban var evin var sagliklisin sakat degilsin kalkmis intiardan bahsediyorsun senin gozun kor olmus gercegi goremiyosun ve hayati hafife aldigin icin boylesin sen hayatimda gordugum en korkak herifsin sunu unutma YASAMAK OLMEKTEN DAHA COK CESARET ISTER

Aege

Üye
Seni anlıyorum arkadaşım bazen bende senin gibi intihar etmek istiyorum.Çünkü bende senin gibi asosyal bir insanım (desem de inanma ).Neyse sen intihar etme devam et bu tarz yazılara .Bunları yazmakta kolay değildir hayalgücü ve beceri ister.En azından insanların yüzünde tebessüm oluşturuyorsun fena mı

zaza

Üye
bak arkadaş intihar çok güzeldir şeytan öyle güzel anlatırki sen acılarının son bulacağına inanırsın oysaki cehennem faktörü vardır eğer cehennem gitmekten korkmuyorsan o zaman intihar et ama karar verdiğin anda uygula düşünürsen her zaman vazgeçersin

DiaBLoS

Moderator
Başlıkta , geyik amaçlıdır diye not belirt İsa ...

zaza

Üye
yok valla geyik değil ben denemiş adamım yol gösteriyorum intihar edecekse neden buraya yazıyorki belliki bizle dalga geçiyor

DiaBLoS

Moderator
Ben konuyu sen açtın zannediyordum .
Sorry İsa ...

Bu herif intihar etti herharlde sesi soluğu cıkmıyor

Seni dövmekk istiyorumm yaaa
Bu bizden biri inanmayınn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...