İntihar etmeden ölme yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
bak kardş benimde bir arkadaş senin gbi yaptı 2 kere ama sonra anladıki ölümle bişey elde edilmi yecek vazgeçtı zaten bu hayat boş ,barı diğerini bozma ?

- - - Eklendi - - -

bak kardş benimde bir arkadaş senin gbi yaptı 2 kere ama sonra anladıki ölümle bişey elde edilmi yecek vazgeçtı zaten bu hayat boş ,barı diğerini bozma ?

Onu bende fark ettim.Tek isteğim hemen ölmek.Şimdi.Şu an

semihguney

semihguney

Üye
bence ciddi şekilde psikologa gitmelisin, olmadı okulda rehberliğe git . Dua et Allahtan yardım dile hersey yoluna girer herkesin dertleri var herkes bazen bunalır , sıkılır ama Allah kimseye taşıyamayacağı yükü yüklemez... Insanların dediklerini önemseme hersey yoluna girer

ismail010

Üye
Aile baskısı-----> sürekli var oku oku oku, yaz gelsin çalış çalış, hata yap çokça eleştiril, ve kendi arasındaki kavgalar anne babamın
Okul baskısı ------> kesinlikle var bendede
Yalnızlık -------> bi tek 7. Sınıfta sevgilim oldu. Şimdi derdimi anlatcak bi arkim bile yok yakınlık babında
Depresyon--------> bu tamamen senin psikolojin ki ben psikolojik şeylere pek inanmam.

Bir baltaya sap olamama ------ hiç bi yeteneğim yok sabah akşam yatıyom yurtta olduğum sürece.

Gibi sıradan şeyler

Sonuç: Hayat güzel :)
Herşeye rağmen yaşamaya değer :)

ChatLaqqCocuk

ChatLaqqCocuk

Üye
Sana Tavsiyem Arkadaş eDin Ortam Kur Eve Kapanma Gez doLas Saçma ŞeyLeri at Kafandan Hayatn Tadı Daha GeriDe KardeSim Kimseyi Takma

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
Bu tür konuşan adama teselli vermek gereksizdir, yaşadim, yaşiyorum yani biliyorum...
Inanin tek bir dostum bilr yok...
Kafana ne eserse onu yap arkadaşim... Hayatinin dönüm noktalarindan sadece biri bu

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
nasıl öleceğini burdaki cevaplara göremi belirleyeceksin. bu konuyu açman bile anormal. hayat yaşamaya değer diyorum ve hayatta başarılar dilerim

• Beğen
Tepkiler: kezban yenge
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt