İnternetten Saat Alacağım

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
bu markanın saati de beton gibidir ilk saatimdi 6. sınıfta :D 2 sene bozulmamıstı kordonu koptu kurtuldum :ehe
acaba ne kadar gider 1 yıl dayanırmı ? slikon :D
jaganınki dayanmıstı bak sonra bu hale geliyo ama :D

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu tarz saatleri pek sevmem :D

Bak bu iyi bence, Trendyol da falan satılıyodu, öneririm;)

Yorumun için Teşekkürler :)

o hiç güzel değil ya :D çocuk saati gibi
bu güzel mi sence

0MG90

0MG90

Üye
Yorumun için Teşekkürler :)

o hiç güzel değil ya :D çocuk saati gibi
bu güzel mi sence

Niye, hiçte çocuk saati gibi değil :D
Yok o da güzel değil, marka bak bence 100 liraya kadar güzel bulursun

• Beğen
avast

avast

Üye
katılıyorum 100 lira ver sen bi kuyumcuya nakit sana envai cesit kaliteli garantili full fonksyon saat sunar burda 180 lira yazıyo orda 100 110 alıyoun iyi pazarlıkla netten sadece paahalı meblalar alınır onun dısında kucuk esnaf artı pazarlık :ehe

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
bu markanın saati de beton gibidir ilk saatimdi 6. sınıfta :D 2 sene bozulmamıstı kordonu koptu kurtuldum :ehe
jaganınki dayanmıstı bak sonra bu hale geliyo ama :D

O zaman ilk link verdiğim casio iyi gibi kasasıda çelik
katılıyorum 100 lira ver sen bi kuyumcuya nakit sana envai cesit kaliteli garantili fu ll fonksyon saat sunar burda 180 lira yazıyo orda 100 110 alıyoun iyi pazarlıkla netten sadece paahalı meblalar alınır onun dısında kucuk esnaf artı pazarlık :ehe

Burda kuyumcuda hep dede saati var alışveriş merkezinde indirim yaptıramayız

Renk ve plasik yapı olarak çocuk saatine benziyor o puma yazısı yerine pepee yazsan tam çocuk saati olurBizde eskiden esnaftık internette 59.99 olan ayakkabıları 30 satıyorduk bir ara gidip dükkanlarda saat bakarım olmazsa casio falan sipariş veririz☺

Joker.

Joker.

Üye
Casio 5208 AQ-S810W öneririm

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Casio 5208 AQ-S810W öneririm

şansa bak ya bende tam şimdi o saati gördüm sonra senin aynı saati önerdiğini gördüm 10 tl hediye çeki varmış :D o yüzden 110 tl civarlarına da bakıyorum
şansa bak ya bende tam şimdi o saati gördüm sonra senin aynı saati önerdiğini gördüm 10 tl hediye çeki varmış :D o yüzden 110 tl civarlarına da bakıyorum

130 tl lik saat bile silikon kordon :D en iyisi ben bu pumayı alayım kordonu silikon diye beğenmemiştim biraz baktım casio saatlerinin de kordonu silikon muş en iyisi bu saat hem tasarımı çok hoşuma gitti :)

Üst Alt