İnternetten Para kazanın 2

Sponsorlu Bağlantılar

goshawk

Üye
    Konu Sahibi
İnternetten Para kazanın 2
CASHFIESTA'da surf yapmaniza gerek yok! Chat yaparken, mail yazarken, oyun oynarken... Nete bagli kaldiginiz ve mouse'unuzu arada bir oynattiginiz sure boyunca ne yaparsaniz yapin, para kazanabiliyorsunuz. Bu da cok guzel bir ozellik tabii...Toplam reklam gelirlerinin 65%'ini uyelerine dagitacaklar.Programlari hemen download edilebiliyor, fazla yer kaplamiyor ve
sorunsuz calisiyor. Cok yeni bir sirket. şuan verdiğim link ile indirdiğiniz proğram 1000 puana topladığınız üyeler neticesinde 1.60 dolar civarı gösteriyor,ben proğramı kurdum ve 4 gündür çalışıyor bir problem cıkmadı,şuanda 75.000 puandayım buda yaklaşık olarak 100 dolar gibi bir meblaya eş deger,üye olur iken STATE bölümünü boş bırakabiliriz,formun sonundaki Preferred check size: yazan bölümü 50 dolar olarak işaretleyin,kazancınız 50 dolara ulaşınca cekiniz verdiğiniz adrese postalanıyor,her ayın sonunda hesap kesimi yapılıyor,yinede sormak istedikleriniz olursa cevap vermeye calışacagım.BOL KAZANÇLAR

esonmez357

Üye
ee peki güvenlimi?nereden bilecez
ya parayı ödemezlerse?

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Para aldığını iddia edenler var, fakat gerçek olup olmadığına çoğu kişi inanmıyor. Ben de inanmıyorum.

curunan

curunan

Üye
bu durumda şirket bizden ne gibi bir yarar sağlayıp da para kazanacakki bizede para verecek?? bir yere tıklamıyorsun sadece internete bağlı kalmak yeterli diyorsun...

ben burada şirketin nasıl bir kar edipde kar sağlıyacağını ve dağıtacağını anlamış değilim...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yine böyle bir konu vardı ve ben bu işlerin nasıl olduğunu orada yazmıştım abi.

<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>Banka havalesi ile hesabınıza ve evinize çek gönderenler bile var, bu şirketler bu parayı nerden buluyor ? çok kolay sizin tıkladığınız yada açık tuttuğunuz minik pencerenin içine reklam gizliyorlar siz böylece reklam veren siteyi gezmiş oluyorsunuz, şöyle bir şey var siz ne kadar para alıyorsunuz ayda 30 &#036; aldığınızı farz edelim bu paranın iki katı veya üç katı bir miktarı size parayı gönderen şirket alıyor. [/b][/quote]

goshawk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar güvenilirmi derken bilgisayarın zarar görmesini kastediyorsanız ben 5 gündür kullanıyorum hiçbir problem yok.zaten bana bu proğramı tavsiye eden karşımdaki bilgisayar mühendisi olan komşum,kendiside şuan 2 bilgisayarındada kullanıyor.sistemi kurduktan sonra ekranımızın üstünte 3 santimlik bir alanı kaplıyor ve bu alanda sürekli reklam yayınlanıyor,yani parayı reklamdan kazanıp %65 bize ödemeyi taahhüt ediyorlar.bu proğram uzun süre araştırılmış ve garanti,güvenilir bir şirket olduguna kanaaat edilmiş.ödeme konusuna gelinçe bende cok merak ediyorum,kotayı doldurmama cok az kaldı,sonucunu sizlerle paylaşacagım.proğramı indiren ve indirdikten sonra ne yapacagını bilemeyen arkadaslar olur ise burada yardımcı olmaya calısacagım.ayrıca programı birkactane ek yamasıda var ve bunu programı kuran ve keske su olsaydıda daha cok kazansaydık diyen arkadaslarla bunu paylaşacagım,hepinize bol kazançlı günler diliyorum...

tiantik

Üye
selam goshawk&#33;

ilk olarak bu asamlar Türkiye&#39;yi de bu sisteme dahil etmişler mi çok merek ediyorum. Neyse yaşayacağız ve görücez. bu arada pacth lerle ilgili ayrıntılı bi yazı alırsak sevinirim. ve senden çek konusunda haber bekliyoruz baktınn gelmiyo bizde haber eyle adamlara boşuna para kazandırmayalım dimi?

symbianboy

Üye
sen 50&#036; yap sana çeki yollasınlar sende resmini göster aha bu parayı gerçekten veriyorlar ancak öyle inanırım yoksa bana saçma geldi

goshawk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sizleri tüm gelişmelerden haberdar edecegim.bu firma turkiye içinde ödeme yapıyorlarmış.
yamalar konusunda programı kuran ve calıstıran arkadaslar ([email protected])bana ulassınlar.

volkri

Üye
programı kurdum çalışıyor ama merak ettim
çekimi adresime postalarken bana nasıl ulaşacaklar ?
üye olurken benden açık adres bile istemediler ?
saygılarımla

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Çoğu kişinin olayı inandırıcı bulmamalarının sebebinden biriside ulaşmak için belli bir adres istememeleridir.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
belkide kotayı tamamlayınca adres sorarlar yada ip den adres bulular falan olabilir

swedeniz

swedeniz

Üye
saçma ben kurmadım kurmamda kesin spy vardır sizde kurmayın o kurduğunuz programı silseniz bile size gene reklam gelir tabi benim görüşüm

abuvice

abuvice

Üye
eğer para alanınız olursa sitemizde yayımlayın. Bizde nasiplenelim..

goshawk

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(volkri &#064; Nov 26 2005, 01&#58;46 AM) [post=215038]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
programı kurdum çalışıyor ama merak ettim
çekimi adresime postalarken bana nasıl ulaşacaklar ?
üye olurken benden açık adres bile istemediler ?
saygılarımla
[/b][/quote]

arkadaslar uye olurken,uyelık formunda acık adresiniz soruluyor,formu doldururken cok dikkatli davranın
bu sirket her ayın sonunda hesap kesiyorlar ve o ay sonunda kazancınız var ise cekiniz size postalanıyor.
artı 133 gold puanı yaparsanız 1.000 poınts&#39;e 1.66 dolar ucret oduyorlar,yani konu su ki ne kadar cok uye toplarsak kazancımız o derece yüksek olacak.tüm gelişmelerden sizleri haberdar edecegim.

goshawk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar lütfen formu dikkatli doldurun,adresinizi istiyorlar,form ingilizce oldugu icin adres kısmını atlıyor olabilirsiniz.güvenilir olmasa yada bir sorun cıkarsaydı bendeki programdan belli olurdu.1 haftadır calısıyor
70.000 poınts topladım,merak ettikleriniz ve sorularınız olursa yardımcı olmaya calısacagım.hoşçakalın
ve büyük derbi için tahminimide söylemeden gidemeyecegim.gs:1-fb:2 maç sonucu...

tiantik

Üye
bu konu hakkında hala bi sonuca ulaşan arkadaş hiç yok mu????

goshawk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sakın pes ettiğimi sanmayın,sonuca ulaşmama az kaldı
HEP BERABER KAZANACAĞIZ

emcos427

Üye
ycg35

ycg35

Üye
bravo ölü topiği diriltmişsin :ehe o adam 2005 üyesi ve tahminimce bu aralar foruma hiç girmiyor :) geçmiş olsun...

Üst Alt