İnternetten Para kazanın 2

Sponsorlu Bağlantılar

ademvehavva

ademvehavva

Üye
şimdi arkadaşım 133 gold point e ulaşmak için sponsor şirketlere üye olacakmışız nasıl üye olunuyor hangi şirketler üye olunuyor bi anlatsan detaylı bilgi verecem demişsin ama hala detaylı bilgi yok 3 sene geçmiş kaç sene sonra vermeyi düşünüyorsun.

technonur

technonur

Üye
adam refini vermiş 40tane akıllıda para kazancam diye uraşıyoo :D boş yere uraşmayın arkadaşlar alın teri olmayan para kazanılsa bile biyerden geliiir biyerden gider emek harcayarak bişeyler yapın

ademvehavva

ademvehavva

Üye
buda sonuçta emek harcanan bişey kardeş illa sırtında yk mü taşıman gerek niye dünyanın en zengin adamı bilgisayar yazılımları üreten bi şirketin sahibi demek ki bu teknolojiler gelecek vaad ediyor.

technonur

technonur

Üye
buda sonuçta emek harcanan bişey kardeş illa sırtında yk mü taşıman gerek niye dünyanın en zengin adamı bilgisayar yazılımları üreten bi şirketin sahibi demek ki bu teknolojiler gelecek vaad ediyor.
program yazma ile bunu bir kıyaslıyosun ya sana sadece gülüyorum :D:D:D:D ayrıca emek harcama olarak verdiğin şeyi anlatayım ben sana
senin yaptığın oturarak hiçbirşey yapmadan para kazanmaya çalışmak
program yazmak ise kafa yorarak yapılan bişey başka yerde bunu söyleme rezil olursun

ademvehavva

ademvehavva

Üye
program yazma ile bunu bir kıyaslıyosun ya sana sadece gülüyorum :D:D:D:D ayrıca emek harcama olarak verdiğin şeyi anlatayım ben sana
senin yaptığın oturarak hiçbirşey yapmadan para kazanmaya çalışmak
program yazmak ise kafa yorarak yapılan bişey başka yerde bunu söyleme rezil olursun
ben program yazmayı değil dünyanın en zengin adamının bilgisayar teknolojilerinden zengin olduğunu kastetdim

technonur

technonur

Üye
ben program yazmayı değil dünyanın en zengin adamının bilgisayar teknolojilerinden zengin olduğunu kastetdim
dikkat edersen "dünyanın en zengin adamı bilgisayar yazılımları üreten bi şirketin sahibi "
böyle demişsin üreten demek ne demek yazılımı kodlayıp bişeyler ortaya çıkartan demek neyse polemiğe girmek istemiyorm

ademvehavva

ademvehavva

Üye
bende girmek istemiyorum beni yanlış anladın sen nası bakarsan öyle görürsün.

byomer66

byomer66

Üye
dostum ben yükledim bunu ama 1 günde 3 puan oldu 2, gün bütün puanlar silindi halada duruyor ama hiç puan vermiyor...

ßurçiN

ßurçiN

Üye
arkadaşlar sakın linke tıklamayın para kazanmak istiyor!:nono::@

angelscafe

angelscafe

Üye
Dikkat !!!
!!! Kimse yüklemesin spayware içeriyor yazılım backround a gizleniyor ve virüs programı görmüyor bütün Logları çalıyor... Kişisel bilgileriniz başkasının eline geçiyor ....:@

ademvehavva

ademvehavva

Üye
Dikkat !!!
!!! Kimse yüklemesin spayware içeriyor yazılım backround a gizleniyor ve virüs programı görmüyor bütün Logları çalıyor... Kişisel bilgileriniz başkasının eline geçiyor ....:@
uyardığın iyi oldu çok teşekkürler.

b_akkaya09

b_akkaya09

Üye
arkadaşlar inanmayın bunlara bunların hepsi yalan dolan.goshawk arkadaşıma teşekkür ederim bu konuyu açtığı için.bunun gibi önceden bişey denedim bende live searc böle googletoolbar gibidi adı aklıma gelmiyor şimdi.o da işte belli bir süre kullandığında belli bir saat ya da kaç kişiye kendi üye kodunla onu indirmeyi sağlarsan para kazancaksın 50 dolar diodu.bu 1 sene önce vardı benm denediğim eğer gerçekse benim içerdeki 50 dolarlar hale gelecekler :hmmm

icep

icep

Üye
yok mış mış mışda mış mış
sizle akıllı insanlarsınız
bu işten para kazanan yani eline nakıt para geçen var mı arkadaşlar siz ondan haber verin...

teoman323

Üye
şimdi ben bu konuyu açana ve bu konu hakkında bilgisi olana bişiler sormak istiyorum..
'abiler şimdi ben üye toplamadan sadece kendi topladığım puanlarla gold pointimi arttırıp 1000 puanı 1.666 dolar olarak işletemem mi
illaki üyemi toplucam?
üye toplamadan gold point atrtmazsa benim topladıgım 1000 puan 1 cent sayılıyomus dorumu bilgisi olanlar bilgilendirirse sevinirim'
yardım edenlere,cvp yazanlara şimdiden çok tşkler...

ßurçiN

ßurçiN

Üye
boş şeyler bunlar

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
cashfiestayı ben bi zamanlar kullanmıştım ama ordan para alana kadar bir hatta bikaç ömür geçmesi lazım hiç boşuna zaman kaybetmeyin alt üyenizde olsa kazanamazsınız siz Türk sistemlerine yönelin imzamda süper teklife üye olma linki var ordan süper teklife üye olabilirsiniz sistem hakkındaki herhangi bi sorunuz olursa da bana sorabilirsiniz

Üst Alt