Internet'ten Alışveriş Yapanlar Acill

• 13 Ağustos 2014
  • 582 Okunma
  • 27 Cevap

1. Arkadaşlar canon 650d alıcam gitti gidiyor n11 filan fiyatlar 1385 filan ancak nerden alıcam hiç bi fikrim yok yanlış bi şey yapmak istemiyorum yardım etseniz

Yazan: Joker.
    iPhone ile gönderdi
  2. gitti gidiyor, sanal pazar ve n11'e bulaşma derim.

3. gitti gidiyor sabancının sitesi güvenilirdir

ghstr bunu beğendi.
  4. Gold'a da bakabilirsin.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. adam nerden alacak o zaman

6. hepsiburada, kliksa, gold, teknosa, istanbulbilişim, mediamarkt, vatan computer, darty, saturn, ...

7. Neden ?

iPhone ile gönderdi
  8. sabancının güvenli bunlar niye bulaşmasın

ghstr bunu beğendi.
  9. Satıcı gülcolor mu ne bu arada

iPhone ile gönderdi
  10. Ürün arızalı gelirse diğer teknoloj marketlerindeki gibi satıcına geri yollayabilecek misin? Yolladığın taktirde geri bildirim alabilecek misin? Ürünü garantiye verebilecek misin? Gitti gidiyor, n11, sanal pazar gibi siteler ürünü kendileri satmaz, türkiye çapındaki satıcıları biz gibi tüketicilere ulaştırır, yani gittigidiyor'u sabancı kurmuş olsa bile (ki ebay kurdu) ürünü sabancıdan değil, türkiyedeki bir kişiden alıyoruz demektir. Bu ise bazı güvenilirlik sorunlarına yol açmaktadır. Bu sebeple Türkiye çapında tanınan bir mağaza üzerinden ürünü satın almanı öneririm.

11. Hocam sizin için baktım ama en iyi fiyat sizin bulduğunuz gibi görünüyor. Ayrıca ben birçok alışveriş sitesinden alışveriş yaptım en son da N11'den yaptım. Sorun olmadı. Bence güvenebilirsiniz.
    ---
    Hocam sizin için baktım ama en iyi fiyat sizin bulduğunuz gibi görünüyor. Ayrıca ben birçok alışveriş sitesinden alışveriş yaptım en son da N11'den yaptım. Sorun olmadı. Bence güvenebilirsiniz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Ürün canon ana satıcısı tarafından garantili teknosa garantisinden daha iyi bunun dışında yasa var 14 gün içerisinden sorunu çözülebilir.
    ---
    Teşekkürler su serptiniz

iPhone ile gönderdi
  13. Rica ederim hocam.

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Sizin oradan yaptğınız "en son"ki alışverişte bir sıkıntı çıkmaması diğer alışverişlerde de bir sıkıntı çıkmayacağı anlamına gelmez. Sonuçta orada yüzlerce satıcı var.
    ---
    Ben pek bulaşmayın derim. Yinede sizin tercihiniz.

15. Ebay en iyisi vazgeçilmez. Olduğuna göre gittigidiyor bir ebay markası olduğuna göre gittigidiyor kullanmayın.

iPad ile gönderdi
  16. hem en iyisi diyorsun hemde kullanmayın diyorsun? :hmmm

17. Canon alma Nikon al.

18. Ebay tamam kralda gittigidiyor bir ebay markası olduğu için Türkleri kalitesiz oluyor :(

iPad ile gönderdi
  19. sen bakma denilenlere gitti gidiyor oldukca güvenli.
    ---
    nerden uyguna bulursan oldan al o saydıklarının HEPsi guvenlı.

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. N11 den sipariş verdim arkadaşlar

iPhone ile gönderdi
Yüklüyor...
18/10/2018 - 01:15