internetten 16 GB hafıza kartı alacağım ama...

Sponsorlu Bağlantılar

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
internetten 16 GB hafıza kartı alacağım ama...
Evet arkadaşlar her Türk ailesi gibi benim ailemde de internetten almaya karşı bu fikri nasıl değiştirebiliriz yardım eder misiniz ?? İnternetten almamın sebebi daha ucuz olmasıdır :D

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
fiyatı gösterip sayfayı yazıları herşeyiyle karşılaştırsınlar bir dükkan ile, sabit fikirli değillerse düzelir :)ayrıca 16 GB az olacaktır zamanla

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
fiyatı gösterip sayfayı yazıları herşeyiyle karşılaştırsınlar bir dükkan ile, sabit fikirli değillerse düzelir :)ayrıca 16 GB az olacaktır zamanla
İşimi görür diye düşünüyorum bütçe buna yetiyor ilginiz için teşekkürler :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bence almayın bağımlılık yapıyor. Bende hep mağazadan alma taraftarıydım şimdi n11, hepsiburada, gittigidiyor, hızlıal hepsinde üyeliğim var bunlar dışında birçok site var ama genellikle bunlar ile yapıyorum

UpOneTR

UpOneTR

Üye
hata.

Son düzenleme:
The Pierre

The Pierre

Üye
Class 2-4-6 falansa aldığına değmez..

Fenomenon

Fenomenon

Üye
perşembe günü a101'e geliyor
class 10 toshiba
8 gb 10 TL
16gb 20 TL
32gb 40 TL

• Beğen
Tepkiler: PrisonerMacTavish
The Pierre

The Pierre

Üye
Markada önemli bir yandan :oke: Ama güzelmiş

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
The Pierre

The Pierre

Üye
Bence almayın bağımlılık yapıyor. Bende hep mağazadan alma taraftarıydım şimdi n11, hepsiburada, gittigidiyor, hızlıal hepsinde üyeliğim var bunlar dışında birçok site var ama genellikle bunlar ile yapıyorum

Duşununce harbi bağımlılık yapıyor 30₺ lik kalemi internette 25₺ ye ücretsiz kargo ile bulduğum için almıştım :D asdfghjklşi ama benim ailem karşı değil internete kendileride yaparlar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bende yazılımcı olduğum için bana güveniyorlar ben alın dersem alıyorlar:)

Üst Alt