İnternette Ölü Sinek Satıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
İnternette Ölü Sinek Satıyor
Çin'de yaşayan çılgın bir adam online ölü sinek satış sitesi kurdu ve iki günde 10 bin ölü sinek siparişi aldı.

Şangay'da yaşayan Nin Nan, online mücehver satış sitesinde kullanıcıların ilgisini çekebilmek için böyle yaratıcı bir yola başvurdu.

İlginç fikrin yaratıcısı Nin Nan, Qianlong isimli gazeteye verdiği demeçte, 'Birgün nasıl daha çok müşteri çekebilirim diye düşünürken, aklıma böyle parlak bir promosyon fikri geldi.' şeklinde konuştu.

Nin sattığı ölü sineklerin tanesine 6 yuan istiyor. Sloganı da şu: 'Tamamen insan eliyle öldürülmüştür. Bilimsel çalışmalarınız için veya dekorasyon ve koleksiyon için kullanabilirsiniz.'

Online mağazasının 250 bin hit aldığını ve iki günde 10 binin üzerinde ölü sinek siparişi geldiğini belirtti. Farklı forum sitelerinde reklamlarını döndüren Nin, ölü sineklerin satışı için normal pazarlama tekniklerini kullandı.

Avustralya'da bir şarap şirketi ve Şangay'dan bir bilişim şirketi de Nin'in satış sitesine reklam vermek için başvurdu.

ben geçen gece tonlarca sinek öldürdüm, bilseydim hepsini satardım...

Konu Sahibi
DiaBLoS™;996322' Alıntı:

Valla Ben Pek Beyinsiz Diyemem..
Adam Sineğin Ölüsünü Bile Paraya Çeviriyor..
Hem de Bizim Para Birimimizle Tanesi 1 Lira'ya..

ben geçen gece tonlarca sinek öldürdüm, bilseydim hepsini satardım...
tanesi kaç liradan?kene satışınız varmı?sipariş destek hattınız varmı?kargo banamı ait?
ölüler tazemi?
el değmeden üretim yapıyormusunuz?

sütlacın üstünde servis edilirmi

omayra

Üye
İnanamıyorum. Bööyykkk!

mervecan

Üye
bende hamam böceği satıcamm uçanlarından hemde 12yuan benim ee boy farkı ağırlık falan hesaplamaya girersek süperr

tanesi kaç liradan?kene satışınız varmı?sipariş destek hattınız varmı?kargo banamı ait?
ölüler tazemi?
el değmeden üretim yapıyormusunuz?

sütlacın üstünde servis edilirmi
Kargo bizden... İsteğe göre taze veya bekletilmiş satışımız var... Yanında bir kasede sütlaç yollarım ben sana

mservank

Üye
Hamamböceklerinin uçanları da mı varmış????

mservank

Üye
Allah'ım iğrenç valla ilk defa gördüm
üstüme uçtuğunu düşünüyorum da

safakk

Üye
dünyada amma keriz varmışda haberimiz yokmuş ya ölü sineği satıyor adam ve işin ilginci alanda oluyor

mservank

Üye
çinliler dostum neler yediklerini biliyorsun

iremm

Üye
wayy be zekice

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...