internette gezerken sayfa boyutu çok büyük hatası

Sponsorlu Bağlantılar

hackedbygobel

Üye
internet ön belleği yetersiz kalıyor olabilir. Internet seçeneklerinden temizle ön bellek ve çerezleri.

- - - Eklendi - - -

opera mobile öneririm kasma yapmazsa. Mini kadar hızlı değil ama hatasız yükleme yapıyor.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
internet ön belleği yetersiz kalıyor olabilir. Internet seçeneklerinden temizle ön bellek ve çerezleri.

- - - Eklendi - - -

opera mobile öneririm kasma yapmazsa. Mini kadar hızlı değil ama hatasız yükleme yapıyor.
Katılıyorum :ok2:

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
telefon hafızası derken telefon hafızasında oyunlar kısmında boş yer fazla yok fakat dıger dosya da 110 mb boş alanı var :(

15097

15097

Üye

- - - Eklendi - - -

Opera mobile yok maalesef bu tür telefonlar için.

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

evet opera mobileyi desteklemıyor telefon opera 7yi desteklıyor

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
++++++++

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
++++++

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
++++++++

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
++++++++

- - - Eklendi - - -

+++++++++

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
yukleyecegı dosya 1.5mb felan 800 900 kb yukluyor sonra sayfa buyuk dıyor pekı bunun bır cozumu var mı

Metin MF

Metin MF

Üye
opera mini kullan :oke:

15097

15097

Üye
Bir aralar internette google chrome un java telefonlar için olanını görmüştüm :D bir araştır indir onu bir de onunla dene :10numara:

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
opera mini kullan :oke:

opera sıkıstırıyor kardesım suanda operadan yazıyorm

- - - Eklendi - - -

Bir aralar internette google chrome un java telefonlar için olanını görmüştüm :D bir araştır indir onu bir de onunla dene :10numara:

vallaha bugun java browserler baslıgı altında gordm onu aradım google de 150 kb lık buldum ındırdım onu o da olmadı + o chrome degılmis chrome adı altında opera nın bir sürümü :)

google chrome android tellerını desteklıyo suan ıcın galıba

Symbianize

Symbianize

Üye
Telefonun rami yetmiyor

CILGINTURK

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun rami yetmiyor

hmm peki ne yapacagız kod yazıp sayfa boyutunu çogaltmak felan yok mu samsung da ;) önerin var mı

- - - Eklendi - - -

bı sıteden gordm adamda samsung baska tel vrmıs *#8740*# cpuart mode secmıs olmus bu kod tele zarar verır mı eskıden E250 ye bı kod gırmıstım sınırlı servis oldu oyle elmde kaldı telefon :S

- - - Eklendi - - -

*#8740*# yazınca izin verilmiyor diyor :S

15097

15097

Üye
opera sıkıstırıyor kardesım suanda operadan yazıyorm

- - - Eklendi - - -

vallaha bugun java browserler baslıgı altında gordm onu aradım google de 150 kb lık buldum ındırdım onu o da olmadı + o chrome degılmis chrome adı altında opera nın bir sürümü :)

google chrome android tellerını desteklıyo suan ıcın galıba
ios'te destekliyor :ok2:

Üst Alt