İnternet üzerinden birini arama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmreSalman

Üye
    Konu Sahibi
İnternet üzerinden birini arama
Beyler wifi ile telefondan internete giriyorum internet üzerinden birini arama var mı kontör gitmeyecek ?

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Valla sip ayarlari ile yapiyordum wifi ile ev telefonlarini ariyordum 15 dakika bedeva veriyordu ama cok uzun oldu skype kullaniyorum simdi digerini unuttum voip ile her kullanici adina aliyordum 15 dakika ariyordum benden biktilar heralde simdi yok ama arastir bakalim belki hala aktiftir.

• Beğen
Tepkiler: Kayahan14
foreverthe

foreverthe

Üye
Viber.

EmreSalman

Üye
    Konu Sahibi
Valla sip ayarlari ile yapiyordum wifi ile ev telefonlarini ariyordum 15 dakika bedeva veriyordu ama cok uzun oldu skype kullaniyorum simdi digerini unuttum voip ile her kullanici adina aliyordum 15 dakika ariyordum benden biktilar heralde simdi yok ama arastir bakalim belki hala aktiftir.

hmm bide her iki tarafta da aynı program olmıyacak sadece bende olacak öyle arama yapacam öyle bişi arıyorum

- - - Eklendi - - -

her iki tarafda da bu program olması gerekiyor mu yoksa sadece bende mi olması gerek ?

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
hmm bide her iki tarafta da aynı program olmıyacak sadece bende olacak öyle arama yapacam öyle bişi arıyorum

- - - Eklendi - - -

her iki tarafda da bu program olması gerekiyor mu yoksa sadece bende mi olması gerek ?
sip ayarlari voip ile yapicagin seyin karsida olmasi gerekmez.
ev numaralarini ararsin

Bozkurt_28

Bozkurt_28

Üye
viber ile yurtdışı aranırmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...