Internet Tarifeleri Hakkında..

• 2 Nisan 2013
  • 988 Okunma
  • 25 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sınırsız İnternet almayı düşünüyorum eve..Ben fazla evde olamasamda ev ahalisi için uygun tarife arıyorum..Normalde vardı ama yeni eve taşındıktan sonra hat kapanmış vs. Vs. :hmmm Eskiden 8 mgbt'e kadar olan paketi kullanıyordum ttnetin fakat indirme dolaşma hızı normal olsada online oyunlarda pingim 150den aşağıya düşmüyordu..Şimdi de sütten ağzı yanan misali başka tarifelere bakıyorum fakat gene en indirimlisi ttnet :ehe benim dikkatimi çekmemiş olabilir sizin bildiğiniz aylık 60 tlyi aşmayacak sorun olmayacak bir tarife önerebilirmisiniz..Ve mümkünse bir sorun oluştuğunda karşında muhattap alabileceğimiz bir müşteri hizmetleride olmalı... Şimdiden teşekkürler...

Yazan: codblackops2
  2. ha unuttum bide ev telefonu hattı almak zorundamıyız internetle birlikte :hmmm

- - - Eklendi - - -

???

3. uydunet al ömer :good:

4. araştırırım sağol yaşar.. Müşteri hizmetleri sıkıntı olmaz inşallah :hmmm

5. yok valla süper müşteri hizmetleri ben memnunum :)

6. bizim ttnet ilk 6 ay 30 daha sonra 60

7. kablo tv ile yada teledünya ile alıyorsun yani hiz siniri falan yok

8. ewet

9. :good:

- - - Eklendi - - -

ben o zımbırtılardan istemiyorum sadece internet istiyorum :D peki ev telefonu da almak şartmı uydunette..

- - - Eklendi - - -

şu an kampanyası var ttnetinde ..biliyorum.amaa önceki kullandıgım ttnet rezaletti diyebilirim..

10. başka varmı tavsiyesi olan...

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

11. hayır sadece kablolu tv

12. türkcell superonline al 20mb sınırsız internet 49tl

13. gerçekten mi? Link atabilir misin bulamadımda..fiberse olmaz da çünkü sordum bizim orda fiber hattı yokmuş.açıkçası bende süperonlinea kaydım :D

hikmet366 bunu beğendi.
  14. alsan napcam 1500 Tl Filan

15. ney 1500 tl?

16. Işık Hızında İnternet ...

17. o kadarına gerek yok yahu makul fiyata da fiberler var..1000 mbps neti ne yapacağım ben :ehe

hikmet366 bunu beğendi.
  18. Adı Üstünde İnternet Işık Hızında :ehe

19. hikmet366 bunu beğendi.
  20. Hangisini kullanıyorsun Ben TTnet Kullanıyorum ..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 05:18