1. Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

İnternet tabletlerini hangi amaçla kullanıyorsunuz?

• 20 Nisan 2011
  • 623 Okunma
  • 29 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İnternet tabletlerini hangi amaçla kullanıyorsunuz?

Yazan: Doğuş Pertez
  2. benim yok ama saçma buluyorum mesela İNTERNET TABLETlerinde birisi flash içeriği desteklemiyorsa diğeri tüm özellikleri telefon hissetiriyorsa bence gereksiz telefon almak dahz mantıklı hele ki S^3 usb özelliği ile tam bilgisayar oldu telefonlar yani bence çok saçma

3. internette surf msn facebook gibi şeyler için bu arada fiyatlar baya düşmüş tabletlerin yeni bi tane almayı düşünüyorum

4. benim şimdilik yok ama almayı düşünüyorum. çoğunda flash desteği de var :)

5. 6 aydır kullanıyorum dışarda cafelerde wifi olduğunda artık sadace dışarda kullanıyorum facebook-msn vs. iiçin

buse_beyza bunu beğendi.
  6. merter samsung servisi

TEKNO-MARK DİJİTAL OFİS SİSTEMLERİ
    0212 533 76 40 0539 383 54 74

MERTER SAMSUNG SERVİSİ 0212 533 76 40 0539 383 54 74
    SAMSUNG SERVİSİ GAZİOSMANPAŞA SAMSUNG SERVİSİ BAYRAMPAŞA SAMSUNG SERVİSİ MERTER SAMSUNG SERVİSİ İKİTELLİ SAMSUNG SERVİSİ HADIMKÖY SAMSUNG SERVİSİ SAMSUNG SERVİSİ SAMSUNG SERVİSİ MECDİYEKÖY SAMSUNG SERVİSİ LEVENT SAMSUNG SERVİSİ SAMSUNG SERVİSİ OKMEYDANI SAMSUNG SERVİSİ KÜÇÜKKÖY SAMSUNG SERVİSİ DAVUTPAŞA SAMSUNG SERVİSİ SULTANÇİFTLİĞİ SAMSUNG SERVİSİ ARNAVUTKÖY
    toner servis, samsung özel servis, samsung özel bayii, samsung özel servisleri, samsung bakım onarım servisi, samsung fax servisi, samsung fax, samsung fax servisi, samsung fotokopi servisi, samsung fotokopi, samsung laser yazıcı, samsung laser yazıcı servis, samsung laser yazıcı servisi, samsung laser toner servis, toner, samsung lazer yazıcı servis servisi samsung prınter servis toner servis bakım bayii, samsung servisi bayi, samsung tamir bakım parça, samsung teknik servis, samsung teknik servisi, samsung toner tek

7. benimde şuan yok ama birçok işi kolaylaştırdığı kesin. artı olarak multimedya aracı olarakda kullanılabillir. :oke:

8. olsaydı bütün net işlemlerimi hallederdim. aynı zamanda cafe de oturup kahvemi yudumlardım:P:

9. ayenen :oke:

10. valla optimus pad 3d video bile çekebiliyor. bu iyi işte

11. biraz araştırdımda optimus pad hiçde fena değilmiş :oke:

12. evet ya optimus pad bayağa iyiymiş :oke:

13. aynen yaa bendede yok fıyatları hakkında bı bılgın varmı pekı ? bıde hangısı daha kalıtelıdır? :)

14. optimus pad daha çıkmadı. fiyatı belli değil o yüzden ama LG milleti kazıklamaz, en azından apple kadar pahalı olmaz diye düşünüyorum.

15. buyuk kolaylık oldugu kesin... ama çok fonksiyonlu bırseye benzemıyor.

16. bence fonksiyonları fena değil. bir tabletden beklenenden fazlasını sunuyor diyebiliriz.

17. aynen dediğin gibi biraz internette araştırdım.Android 3.0 (honeycomb), hızı,çift çekirdek olması, 3D kayıt ozellıği ve fiyatı olarak tablet almak isteyenleri cezbedecek özelliklere sahip.

18. nezaman çıkıcakmış bilen varmı acaba :allalla:

19. onun hakkında bi bilgi bulamadım valla.. bu ay sonu olabılır.. reklamları dondugune gore

20. yoğun olarak faebook ve mobil haber sitelerini kullanmaktayım ama arasırada aklıma taılan kelimeyi birisini veya bir olayı araştırdığımda görülmüştür.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 16:02