• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

İnternet tabletlerini hangi amaçla kullanıyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi

Uruloki

Uruloki

Üye
benim yok ama saçma buluyorum mesela İNTERNET TABLETlerinde birisi flash içeriği desteklemiyorsa diğeri tüm özellikleri telefon hissetiriyorsa bence gereksiz telefon almak dahz mantıklı hele ki S^3 usb özelliği ile tam bilgisayar oldu telefonlar yani bence çok saçma

karayel90

karayel90

Üye
internette surf msn facebook gibi şeyler için bu arada fiyatlar baya düşmüş tabletlerin yeni bi tane almayı düşünüyorum

farukozer4444

farukozer4444

Üye
benim şimdilik yok ama almayı düşünüyorum. çoğunda flash desteği de var :)

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
6 aydır kullanıyorum dışarda cafelerde wifi olduğunda artık sadace dışarda kullanıyorum facebook-msn vs. iiçin

• Beğen
Tepkiler: buse_beyza
teknomark

teknomark

Üye
merter samsung servisi

TEKNO-MARK DİJİTAL OFİS SİSTEMLERİ
0212 533 76 40 0539 383 54 74

MERTER SAMSUNG SERVİSİ 0212 533 76 40 0539 383 54 74
SAMSUNG SERVİSİ GAZİOSMANPAŞA SAMSUNG SERVİSİ BAYRAMPAŞA SAMSUNG SERVİSİ MERTER SAMSUNG SERVİSİ İKİTELLİ SAMSUNG SERVİSİ HADIMKÖY SAMSUNG SERVİSİ SAMSUNG SERVİSİ SAMSUNG SERVİSİ MECDİYEKÖY SAMSUNG SERVİSİ LEVENT SAMSUNG SERVİSİ SAMSUNG SERVİSİ OKMEYDANI SAMSUNG SERVİSİ KÜÇÜKKÖY SAMSUNG SERVİSİ DAVUTPAŞA SAMSUNG SERVİSİ SULTANÇİFTLİĞİ SAMSUNG SERVİSİ ARNAVUTKÖY
toner servis, samsung özel servis, samsung özel bayii, samsung özel servisleri, samsung bakım onarım servisi, samsung fax servisi, samsung fax, samsung fax servisi, samsung fotokopi servisi, samsung fotokopi, samsung laser yazıcı, samsung laser yazıcı servis, samsung laser yazıcı servisi, samsung laser toner servis, toner, samsung lazer yazıcı servis servisi samsung prınter servis toner servis bakım bayii, samsung servisi bayi, samsung tamir bakım parça, samsung teknik servis, samsung teknik servisi, samsung toner tek

technoshark

technoshark

Üye
benimde şuan yok ama birçok işi kolaylaştırdığı kesin. artı olarak multimedya aracı olarakda kullanılabillir. :oke:

dufy85

dufy85

Üye
olsaydı bütün net işlemlerimi hallederdim. aynı zamanda cafe de oturup kahvemi yudumlardım:P:

technoshark

technoshark

Üye
ayenen :oke:

william75

william75

Üye
valla optimus pad 3d video bile çekebiliyor. bu iyi işte

technoshark

technoshark

Üye
biraz araştırdımda optimus pad hiçde fena değilmiş :oke:

dufy85

dufy85

Üye
evet ya optimus pad bayağa iyiymiş :oke:

Ocean258

Ocean258

Üye
aynen yaa bendede yok fıyatları hakkında bı bılgın varmı pekı ? bıde hangısı daha kalıtelıdır? :)

dufy85

dufy85

Üye
optimus pad daha çıkmadı. fiyatı belli değil o yüzden ama LG milleti kazıklamaz, en azından apple kadar pahalı olmaz diye düşünüyorum.

Ocean258

Ocean258

Üye
buyuk kolaylık oldugu kesin... ama çok fonksiyonlu bırseye benzemıyor.

dufy85

dufy85

Üye
bence fonksiyonları fena değil. bir tabletden beklenenden fazlasını sunuyor diyebiliriz.

Ocean258

Ocean258

Üye
bence fonksiyonları fena değil. bir tabletden beklenenden fazlasını sunuyor diyebiliriz.

aynen dediğin gibi biraz internette araştırdım.Android 3.0 (honeycomb), hızı,çift çekirdek olması, 3D kayıt ozellıği ve fiyatı olarak tablet almak isteyenleri cezbedecek özelliklere sahip.

dufy85

dufy85

Üye
nezaman çıkıcakmış bilen varmı acaba :allalla:

Ocean258

Ocean258

Üye
onun hakkında bi bilgi bulamadım valla.. bu ay sonu olabılır.. reklamları dondugune gore

ritmiz

Üye
yoğun olarak faebook ve mobil haber sitelerini kullanmaktayım ama arasırada aklıma taılan kelimeyi birisini veya bir olayı araştırdığımda görülmüştür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt