İnternet seçeneklerinden internt adresi değişmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

centilmen444

Üye
Arkadaşlar bu adres giriş sayfam olarak kilitlendi yapmadığım şey kalmadı bir türlü değiştiremiyorum adres değişiyor fakat 5 saniyede yine bu adres tanımlanıyor acil yardım

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Arkadaşlar bu adres giriş sayfam olarak kilitlendi yapmadığım şey kalmadı bir türlü değiştiremiyorum adres değişiyor fakat 5 saniyede yine bu adres tanımlanıyor acil yardım
Konuda zaten cevap var.
yada şöyle bi kayıt girdisi var 2 dk upload edeyim onu açtığında kendiliğinden düzelir ben öle yaptım

--------------- Ekleme ---------------

evet link bu arkadaşım indir düzelir:oke:

http://www.maxicep.com/pc-yazilim-genel/internet-acilis-sayfam-kilitlendi-cozum-257640.html

talatkandil

Üye
sevgili anıl umut ellerine sağlık 1 saniyede sorunumu çözdün teşekkür ederim

MALAR

Üye
çok saolasın valla işime yaradı kardeş

esma_burhan

Üye
arkadaşlar benim bilgisayarımda da giriş sayfam google dı fakat fregoogle geliyo sürekli internet seçeneklerinden de değşmiyo orası kilitlenmeiş nasıl düzeltebilirim ve arasıra gereksiz reklam geliyo direk sayfaya nasıl düzeltebilirim acil yardımcı olurmusunuz???:hmmm

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
BURAYI incelerseniz sorununuz çözülecektir... Ayrıca sisteminizi kapsamlı ve güncel bir virüs taramasından geçirmenizi öneririm...

serkank762

Üye
aynı sorun bendede var fregoogle geliyor kapsamlı virüs taramasından geçirdim olmadı regediti denedim olmadı dediğiniz programı denedim bilgisayar açılınca tekrar virüs bulaşıyor sistem geri yükleme yaptım olmadı kasperskyda bulamıyor virüsü

önerebilceğiniz bir program varmı acaba

serkank762

Üye
işte ulaş arkadaşımızın yazdığı o program bilgisayar açılıp kapanınca işe yaramıyor yine eskisi gibi oluyor

axel_42

Üye
anıl umut çoook teşekkür yaaa

omarom

Üye
mırc gelıyor ekrana ADaware normalde sılıyor ama oda sılemdı

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
işte ulaş arkadaşımızın yazdığı o program bilgisayar açılıp kapanınca işe yaramıyor yine eskisi gibi oluyor

Bunun sebebi sisteminizdeki Adware virüsünün kendini sürekli çalıştırmasıdır.Önce bu virüsten kurtulman lazım.

werarce

werarce

Üye
arkadaşlar benimde başıma geldi combofix kullanarak çözdüm deneyin kurtulun

tugizer

Üye
harikasın

ayşem06

Üye
teşekkürler işe yaradı kaç gündür yapamamıştım :evet:

oercili

Üye
prg yi indirdim İE düzeliyorum İE'yi kapatıp açınca yine geliyor.bu reklam nereye ve ne isimle saklanıyor,bilen varsa acil yardım.

bemsah80s

Üye
anıl umut paylaşımın için tşkler dostum işe yaradı

metya55

Üye
mservank Çoook Teşekkürler

nursaid

Üye
çok teşekkür ederim işe yaradı usta ellerine sağlık:oke:

cosmatia

Üye
teşekkürler. elineize sağlık