İnternet paketinde ilk 3 ay bedava (12 ay taahhüt)

 • 6 Ocak 2010
 • 3714 Okunma
 • 2 Yanıtlar

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Hemen 12 aylık paket aboneliğinizi başlatın, internet paketinizi ilk 3 ay tamamen ücretsiz kullanın!
  5 Ocak – 31 Aralık 2010 arasında 12 aylık internet paketi aboneliği başlatan Turkcell’liler, paketlerini ilk 3 ay tamamen ücretsiz kullanıyorlar!

  Siz de hemen ihtiyacınıza uygun internet paketinizi seçin, en avantajlı fiyatlarla her an, her yerden internete bağlanmanın keyfini çıkarın…

  12 aylık paket kampanyası Faturalı hatlar için, aylık 100 MB ve 1 GB paketlerde geçerlidir.

  Kampanyaya katılıp ilk 3 ayı ücretsiz 12 aylık 100 MB internet paketi almak için NET 100 yazıp 7080’e, ilk 3 ayı ücretsiz 12 aylık 1 GB internet paketi almak için ise NET 1GB yazıp 7080’e ücretsiz gönderebilirsiniz.


  *100 MB internet paketinin ücreti ayda tüm vergiler dahil 9,38 TL, 1 GB internet paketinin ücreti ise ayda tüm vergiler dahil 29 TL’dir. Kampanyaya katılarak 12 aylık abonelik taahhüdü veren aboneler internet paketlerini ilk 3 ay ücretsiz kullanacaklardır.

  *Taahhüt edilen 12 ay içinde kullanılan paketin iptal edilmesi durumunda, bedava kullanılan ay sayısı ile paketin aylık ücretinin 2 katı değerindeki tutar çarpılarak hesaplanacak ve bu ücret ilk faturaya yansıtılacaktır.


  Kampanya 5 Ocak – 31 Aralık 2010 tarihleri arasında geçerlidir.
  Kampanyadan sadece Bireysel Faturalı aboneler yararlanabilir.
  Kampanya dahilinde paket aboneliği başlatmak, aboneliği iptal etmek ve onay mesajlarını yanıtlamak için 7080’e gönderilen tüm mesajlar ücretsizdir.
  Farklı bir kontratlı internet paketi kampanyasına dahil olan aboneler bu kampanyadan katılamaz.
  Mevcutta kontratsız bir internet paketi olan aboneler bu kampanyaya katılarak 12 aylık paket satın alabilirler. Mevcut paketler abonelikleri abonelik dönemi sonunda biter ve bir sonraki ay yenilenmez.
  Data hatları kampanyaya katılamaz.
  12 aylık 100MB internet paketini iptal etmek için IPTAL NET 100, 12 aylık 1 GB internet paketini iptal etmek için IPTAL NET 1GB yazıp 7080’e gönderebilirsiniz. 12 ay dolmadan iptal edilen paketler için faturanıza cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli ile ilgili bilgilere Ücretlendirme bölümünden ulaşabilirsiniz.
  Ekonomik İnternet Paketleri sadece yurtiçinde, Turkcell kapsama alanında kullanılabilir. Yurtdışı kullanımları için geçerli değildir. Yurtdışında kullandığınız veri, GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  Paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2260'a ücretsiz kısa mesaj göndererek veya 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilirsiniz. Paket durum sorgulama ve paket içeriğinin bitimine dair SMS ile yapılan bilgilendirmelerde son 48 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil olmayabilir.
  Aylık paketlerde ay içinde kullanılmayan MB miktarı bir sonraki aya devretmez.
  İnternet kullanımında indirilen ve yüklenen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. Paket aşımında da yine indirilen ve yüklenen veri paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.
  Turkcell, Ekonomik İnternet paketlerinin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Internet Paketleri ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


  TURKCELL - İnternet paketinde ilk 3 ay bedava
   


  Yazan: Larock
 2. bu turkcell dalgamı geçiyor bizle.1gb internet 29tl:)
  kazıklamada yeni dönem
   
 3. Kontörden kazandıkları az geldi , sıra internet paketinde...
   
Yüklüyor...
Benzer Konular - İnternet paketinde bedava
  Turkcell Sınırsız internet paketi tarifeleri Turkcell Kampanyalar / Tarifeler 2 Nisan 2017
  Turkcell Sınırsız İnternet Paketlerini Sonlandırdı Turkcell Kampanyalar / Tarifeler 17 Mart 2017
  Turkcell 1 GB Haftalık İnternet Paketi nasıl yapılır? Turkcell Kampanyalar / Tarifeler 3 Ocak 2017
  Kasım 2015 Turkcell Bedava İnternet paketleri tam gaz devam ediyor TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAYNAKh Turkcell Kampanyalar / Tarifeler 25 Ekim 2015
  Turkcell Bedava internet-Konusma Paketleri Turkcell Kampanyalar / Tarifeler 9 Mayıs 2012
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/04/2017 - 16:15