internet explorer yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
internet explorer yardım
internet explorer 9 kurdum ve yavastı diye sildim silme yeri ise denetim masasından degil görünmedigi için.windows files ten onun klasorunu sildim .internet explorer 8 indirdim kurmaya çalişiyorum hata veriyor hata şu ( bilgisayarınızda yenı versiyonu oldugu için kurulamıyor ) sonra internet explorer 9 kurmaya çaliştıgındada aynı hatayı alıyorum bana onu kokten silmenın yada kurmanın yolunu bulabılcek biri varmı acılll .şimdiden teşkkürler

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Başlat butonuna tıkla, arama çubuğuna Windows Özelliklerini aç veya kapat yaz, gelen programı aç, orda Internet Explorer var, onun işaretini kaldırıp tamam de ve bilgisayarını yeniden başlat.

Not : Internet Explorer'ı kaldırmak, bazı programların düzgün çalışmasını veya görüntülenmesini engeller.

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
yaptım bılgısyarı yenıden başlatayım abi ne oluyor .yenıden kurmak ıstıyorum olmuyor

----------Eklendi @ 00:08:18 ---------- Yazıldı @ 00:01:11 ----------

gene kuramadım aynı hata oldu malesef nasıl olcak anlamadım kokten sılınmıyormu bu melet :vur:vur .şöyle olmazmı abi acaba be bşka bilgisayarda kı ınternet explorer kurulmuş halını getirip çaliştırabılımıyım acaba ?

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Yapmak istediğin kaldırmak mı yoksa yeniden yüklemek mi?

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
abi ben arkadaşın bılgısayarından kurulmuş dosyaları aldım bılgısayara attım calişiyor şuan .teşekkür ederim abi gerçekten zahmet verdim :)

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Est. kardeşim, çözebilmene sevindim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt