internet explorer giriş sayfası değişmiyor


serkaN70

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim, neyse konuya gelelim sanırım laptop um virüs yedi, pc yi her açtığımda internet explorer kendiliğinden açılıyor ve giriş sayfamı hiçbir şekilde değiştiremiyorum. Google yerine başka sayfalar açılmakta, Google.com olarak ayarlayamıyorum.

regedit ile "HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main" kısmından
Google.com.tr olarak kaydediyorum.

internet explorer da sayfa değiştirme kilidini kaldırmak için,
"HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel"
kısmını 0 yapıp kaydediyorum.

PC im Windows 8 64Bit

Ek olarak kullandığım antivirüs yazılımım eset smart security 7 ile smart tarama yaptım hiçbir şey algılamadı.

Son olarakta ve Trojan Remover kullandım sonuç yine aynı ne yaptıysam düzeltemiyorum yardımcı olacak sorunumu çözecek birisi varsa lütfen yardım etsin saygılar sevgiler...Sorunumu çözdüm arkadaşlar sistem geri yükleme yaptım sorun çözüldü....
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt