internet explorer dan bir şey indiremiyorum!!!

Sponsorlu Bağlantılar

siberson

siberson

Üye
    Konu Sahibi
internet explorer dan bir şey indiremiyorum!!!
arkadaşlar bileniniz varsa bi el atsın ben internet explorer kullanıyorum son iki gündür hiç bir şey indiremiyorum indirmeye çalışsam hata veriyo "kapatılsınmı" diye bi pencere geliyor arkadaşlar bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum:(

xbetterx

xbetterx

Üye
Internet Explorer'ın indirme seçenekleri çok saçma. Bence download programları kullan. Flashget gibi.. Yada FireFox Mozilla en iyi seçimin olacaktır

Altun.

Altun.

Üye
ne gibi bir hata weryr mesela?

siberson

siberson

Üye
    Konu Sahibi
ne gibi bir hata weryr mesela?

kardeş şöyle bi hata"ınternet explorer bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor bu durumdan dolayı özürdileriz "gibi bir hata veriyo

karides

Üye
Arkadaşım IE 6 mı, IE 7 mi kullanıyorsun? Bu sorun sorun genelde IE 6 'da yaşanır. DLL problemi yaşadığın apaçık ortada. Bu durumda IE'nin zarar gördüğünü de söyleyebiliriz. Şu verdiğim yolu dene bakalım.

IE 6'da :

1.Internet Explorer'ı başlatın.
2.Araçlar menüsünde Internet Seçenekleri'ni tıklatın.
3.Gelişmiş sekmesinde, Akıllı etiketleri etkinleştir onay kutusunu tıklatıp temizleyin.
4.Tamam'ı tıklatın ve sonra Internet Explorer'ı yeniden başlatın.

IE 7'de :
3.Gelişmiş sekmesinde, Kod hata ayıklamasını devre dışı bırak (diğer) ve kod hata ayıklamasını devre dışı bırak (internet explorer)onay kutularını tıklatıp temizleyin.

Eğer bunlarla da sorun düzeltilemiyorsa, IE'yi yeniden yüklemeni tavsiye ederim.

kurt bey

kurt bey

Üye
sistem geri yükleme yap bi sorunun kalmaz arkadaşım:oke:

siberson

siberson

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım IE 6 mı, IE 7 mi kullanıyorsun? Bu sorun sorun genelde IE 6 'da yaşanır. DLL problemi yaşadığın apaçık ortada. Bu durumda IE'nin zarar gördüğünü de söyleyebiliriz. Şu verdiğim yolu dene bakalım.

IE 6'da :

3.Gelişmiş sekmesinde, Akıllı etiketleri etkinleştir onay kutusunu tıklatıp temizleyin.

IE 7'de :
3.Gelişmiş sekmesinde, Kod hata ayıklamasını devre dışı bırak (diğer) ve kod hata ayıklamasını devre dışı bırak (internet explorer)onay kutularını tıklatıp temizleyin.

Eğer bunlarla da sorun düzeltilemiyorsa, IE'yi yeniden yüklemeni tavsiye ederim.

KARİDES yukarıda gösterdiğin yolları uyguladım ama yine çalışmadı seninde değin gibi İNTERNET EXPLORER yeniden yüklicem verdiğin bilgiler için çok saol diğer arkadşların ilgilerinden dolayıda teşekkür ederim

Üst Alt