[Intellsys] HDR Photo Camera v2.02(7) Symbian^3 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Intellsys] HDR Photo Camera v2.02(7) Symbian^3 Unsigned

Create amazing High Dynamic Range images with HDR Photo Camera. The application works by capturing three successive frames at different exposure levels (bracketing). Then it uses the exposure fusion technique to select relevant elements and combines these frames into a new high dynamic range image. Designed for the latest Nokia C7, N8, X7 or E7 devices, the application also maintains basic compatibility with previous symbian platforms.

Qt telefonunuzda yüklü ise Without SmartInstaller yazanı kurunuz.http://www.maxicep.com/attachments/81290d1304248194/

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: marsoy, birmot ve tuzluca76

hotmail1

Üye
imzalanmışını ekleyin lütfen

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Ustam Ellerine Sağlık... En Çok Beklediğim HDR Özelliği Gelmiş Tam Olarak Herhalde :) Bir Bakalım.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Uruloki

Uruloki

Üye
ben bir türlü yükleyemedim ya eskisinin üzerine yüklüyordu yükleme hazırlanıyor da takılıyor her seferinde

muratcan1905

Üye
yükleme hazırlanıyor aşamasını geçemedi bende de orada kalıyor.
bu arada signed yazılmış başlıkta ama konuda verilen unsigned sürüm ...

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Evet Bende de Orada Takıldı :S Neyse Başka Forumdan Sağlamını BUlur Atarım ;)

co123

co123

Üye
arkadaşlar bu yükleme hazırlanıyoru sabredin bekleyin devam ediyo ama yüklendi dedkten sonra programı bulamıyorum

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Ben İndirdim Başka Bİr Yerden Yükledim Çalıştı 10 Numara Program. Ve Burada da Konu Açmak İstedim Ama Açmak İstediğiniz Konu Mevcut Dedi Ve Sİldiler Ben Ne Konu Açsam Siliyorlar İnadına Atmayacam Link. İsteyen Bulsun.

• Beğen
Tepkiler: kereman91
co123

co123

Üye
konuyu kuranın bu ilgisizliğine bişey yapmayıp "tuzluca76" kardeşimizin doğruyu yapmasına izin vermemek çok mantıksız ?

• Beğen
Tepkiler: ErturkSahin

erkara_64

bende de kurulmuyor arkadaşlar yükleme de takılıp kalıyor...özellikle gece 2 de öylece bıraktım telefonu sabah kalktığımda hala aynı şekilde devam ediyor...sorunlu bir yazılım...

arkadaşlar verdiğim siteyeye üye olup oradan bu sürümün sorunsuz versiyonunu indirebilirsiniz...ben şimdi kurdum...yanlız forumda paylaşılan değil ona cevap olarak verilen programı indireceksiniz...

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bende de kurulmuyor arkadaşlar yükleme de takılıp kalıyor...özellikle gece 2 de öylece bıraktım telefonu sabah kalktığımda hala aynı şekilde devam ediyor...sorunlu bir yazılım...

arkadaşlar verdiğim siteyeye üye olup oradan bu sürümün sorunsuz versiyonunu indirebilirsiniz...ben şimdi kurdum...yanlız forumda paylaşılan değil ona cevap olarak verilen programı indireceksiniz...
Mesajınızı düzenledim. Zaten paylaştığım sürüm aynısı çünkü ve üye gerektiren site adresi vermek yasak.

erkara_64

sürüm ayni ama sizin paylastinizi yukleyemedim.ayrica foruma pro ekleyemedim o yuzdn site yazdim.nese tskrler duzenleme icin:)

synergy11

synergy11

Üye
Teşekkürler

heavenhawk

heavenhawk

Üye
Eline sağlık teşekkrler

Cane®

Cane®

Üye
Ben İndirdim Başka Bİr Yerden Yükledim Çalıştı 10 Numara Program. Ve Burada da Konu Açmak İstedim Ama Açmak İstediğiniz Konu Mevcut Dedi Ve Sİldiler Ben Ne Konu Açsam Siliyorlar İnadına Atmayacam Link. İsteyen Bulsun.
kardesım bunun ayarlarını nasıl yapacagız bi yardımcı olabılırmısın? ben yukledım her resmı 3 defa cekıyor otekı 2 yı sılmek zorunda kalıyorum her defasında.onu kaldırabılıyormuyuz?

Üst Alt