InstaMod v20 Türkçe

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
InstaMod v20 (Build 5) Sürümüne Güncellendi.

Son düzenleme:

ezioTD

Üye
Son sürümde ayarlar simgesi kayboldu bende

oznprlk

Üye
@IntanSuR mod da bugün sponsorlu reklamlar görünmeye başladı, sebebi ne olabilir acaba, ayarlardan baktım reklamlar kapalı?

Tepkiler: Mamicuk
Hikaye kalitesi artırma seçeneği açık olduğu halde çok geç yükleniyor gecikmeden dolayı internet bağlantım hızım 50 mbps , ve bide 3 mb lık dosyayı hikaye ye paylaşıyorum paylastığım videoyu cihazıma indirdiğim zaman dosya boyutu 8 -9 mb civarı oluyor . Bu sorunu düzeltin en kısa zamanda

Mamicuk

Üye
@IntanSuR mod da bugün sponsorlu reklamlar görünmeye başladı, sebebi ne olabilir acaba, ayarlardan baktım reklamlar kapalı?

İyi forumlar hatalarınızı #bug etiketi ile ingilizce şekilde Yapımcının grubundan belirtirseniz daha iyi çözüme ulaşma şanşınız artar. Düzeltme güncellenmesinin yayınlanmasında etkili olabilir..

..::Teşekkürler::..

Tepkiler: IntanSuR
Geliştirici ayarlarında bunu düzeltebilir miyiz hikaye kalite ayarını ?

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
50 Mbps internetin upload hızı 50 Mbps değil demek ki geç yükleniyor. Servis ayarları-> Telegram Kanalından bilidirirsen çözüm üretirler bu sorununa.

ezioTD

Üye
Profil fotoğrafını tam ve kaliteli göstermiyor bende.

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
Tepkiler: ezioTD
Yeni güncelleme ne zaman gelecek?

Telegram da mesaj attım ilgilendikleri yok galiba cevap veren yok

ezioTD

Üye
Arkadaşlar bu modu kullanırken bazı profilleri kendi kendine takip etme durumu başlamıştı. Daha sonra normal Instagrama geçtim ve telefon no doğrulama istedi. Şimdi de takip etme ve beğenme eylemleri geçici olarak engellendi. Kullananların dikkatine.