InstaMod v20 Türkçe

V16 sürümü apksı var mı acaba? 17 ve 18de profil fotoları tam ve HD olarak çıkmıyor.
Servis Ayarlarından >> Güncellemeleri Kapat tikini aktif edin.
Profil fotoğrafları netleşecektir.

Tepkiler: MAERKEK ve Mamicuk

ezioTD

Üye
Yeni versiyon yakın zamanda çıkar umarım. Takip kısmında güncelleyen yazıyor.

Tepkiler: ÇaRşI 2387
Linkten indirebilirsin düzenledim.
Telefon samsung s6 oldugu icin klon sürümü kuruyorum hala aynı instamod yazıyor. Kızcaksınız valla simdi ama hala ayni. Klon sürümü instamoddan instagram ismini yaparsanız yükleyebilirim.

En son sürüm icin söylüyorum bunu. V16 kullaniyorum onda sorun yok ama en son surumu kullanmak istiyorum instamod yaziyor. butun linkleri kurdum olmadi. Orjinal olan zaten yüklenmiyor sistem uygulaması oldugu icin. O yuzden klonu yuklemek zorundayim

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
Telefon samsung s6 oldugu icin klon sürümü kuruyorum hala aynı instamod yazıyor. Kızcaksınız valla simdi ama hala ayni. Klon sürümü instamoddan instagram ismini yaparsanız yükleyebilirim.
Her iki klon sürümünü indirip test ettim InstaMod yazmıyor. Yandex.Disk üzerinden indirip tekrar dene olmazsa özelden yazarsan daha iyi yardımcı olurum.

Her iki klon sürümünü indirip test ettim InstaMod yazmıyor. Yandex.Disk üzerinden indirip tekrar dene olmazsa özelden yazarsan daha iyi yardımcı olurum.
Yandexden indirdim eski butun surumleri kaldirdim sorunsuz yükledim cok tesekkür ederim

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
Az önce bu hatayı verdi sizce nedendir ?
Yapımcıları klon uygulamada böyle sorunların yaşanabileceğini, v20 çıkana kadar da orijinal paketin kullanılmasını söyledi.