Instagram'ın yeni rakibi Photoplay WP8'de!

• 28 Mart 2013
  • 1012 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Görünüşe bakılırsa pek çok kişi Instagram’ın yakaladığı başarıyı tekrarlamaya çalışıyor. Tıpkı bugün üç ana platform "iOS, Android ve Windows Phone 8" için aynı anda çıkan, Instagram benzeri website ve uygulama hizmeti bulunan "Photoplay" (Photoplay.net) uygulamasında olduğu gibi. (Bu arada Windows Phone 7.x desteği daha sonra gelecek).

Uygulama ve site hizmeti elbette Instagram'da olduğu gibi ücretsiz. Benzer uygulamalarda olduğu gibi bu uygulama da, mobil fotoğrafçılık özelliklerini çeşitli filtreler ve sosyal ağlarda paylaşım şekilleriyle kendindeki özelliklerle birleştirerek sizlere sunuyor.

Eğer uygulamayı yükleyip denemek isterseniz, aşağıdaki linkten mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Not 1: 512 MB Ram'li WP8 cihazlarda da sorunsuz çalışıyor.
    Not 2: Deneyenler uygulamayı başarılı bulduklarını söylemişler.

İndir

< Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: bulutsuzgece
    Ediz Yiğit, teAtalay ve Sensation bunu beğendi.
  2. haber için teşekkürler abi halen bu instagramın abaartılmasını anlamıyorum

teAtalay bunu beğendi.
  3. eline saglık dostum teşekkurler.

4. Playform ve uyg. güzel ınstagram kadar olmasa da baya iyi.Geliştirilirse baya iyi olur.

5. Teşekkürler iyiymiş

6. Hmm:hmmm

- - - Eklendi - - -

Güzel sevdim bunu ruslar filan var :naughty:

7. :kıskıs:

8. :nono:

9. İnstagramın talebinin fazla olması lenslerinden yada programın manyaklığından değil . Hep böyle düşünüyosunuz . Yalnış düşünüyosunuz .

Olay platformda . Yani kullanılan programın hit olması , kullanıcısının bol olması önemli .

Misal whats app ın aynısı olan hike diye bi uygulama var . İndirin marketten ? Aynı yani bedava mesajlaşma servisi . Kim kullanıyo hike ı ? Ne işine yarıyacak ? Ama whats app herkeste var . Olay platform . uygulama değil

10. Bende tam bunu soracaktım yani instagramı ayıran özellik ne diye haberi okuduktan sonra yorum olarak yazıcaktım ki sen cevaplamıssın sağolasın :oke: Yani platformdan başka bi özellik yok mu bu kadar insanın illa instagram diye kıvranmasında?Yani ne bileyim bu programlardan ek bi özellik gibi onda olupta diğer programların yapamadığı birşey mi var?Ben fotoğrafa düşkün biriyimdir ama hayatımda hiç kullanmadım belkide kullanmadığım için anlamıyorumdur :)

11. insanların moda merakı programlara kadar yansıyor, "şimdide twitter moda olum" denildiğini duyduğumu hatırlıyorum. Görmemiş yeni gençlik balıklama atlarsa e tabi bizim toplum genç nüfus.

12. fotoları tlf kaydedemıyoruzmu bu programla ya bulamadım ya

13. :tşk: deniyorum hemmen.

14. :utan

15. Aynen ne instigrammış aga ya 'fantasia painter free' programı ile resimleri istediğin gibi şekillendir paylaş başka bi veri merkezine daha niye yüklüyecenki fotolarını anlayımıyorum ................

Paylaşım için teşekkürler arkadaşım.....

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 18:10