İnstagram !

Sponsorlu Bağlantılar

theruhix

Üye
    Konu Sahibi
İnstagram !
Arkadaşlar bir c7 kullanıcısı olarak sürekli wp forumunda dolanıyorum ve malum bizde olmayan ve olmayacak olan instagram onlarada henüz gelmemiş ama bazı uygulama yazıcılar 3. Parti uygulama yazarak instagrama tam erişim sağlıyor ve şu ana 3 4 tane uygulaması wp storede mevcut acaba bizm uygulama yazmayı bilen arkadaşlar neden bize yazmıyorlar yada bu işten iyi anlayanlara yazdırtmıyoruz wp bildiğim kadarıyla uygulama yazmada telefn kullanı.ını kısıtlıyorken symbianda böyle bir sorunda yok

bknz : http://www.maxicep.com/windows-phone-genel/itsdagramin-basarisi-2-805036.html#post6145055

marist

marist

Üye
:hmmm

messevim

messevim

Üye
millet symbian a yazacağına gidip systemi oturmuş android veya ios a yazıyorlar. Bir taraftan baktığında bu karar mantıklı. Adamlr geleceği olan sistem e yatırım yapıyorlar ölü bir sistem e değil yada öleceğni bildikleri bir sistem e değil.

theruhix

Üye
    Konu Sahibi
ya zaten bu yüzden resmi uygulama dğl bekledğmz instagrama tam erişim sağlayan 3. Parti bi uygulama wpde normal developerlar yazabilyosa bizde hayli hayli yazılır

theruhix

Üye
    Konu Sahibi
Yok mu instagram yazıcak bildiğinz bu işlerden iyi anlayan instagram değil instagrama ulaşmayı sağlayan uygulama wpde yazıolar

erdgnblt

erdgnblt

Üye
Bende bir uygulama yazsam ne Wp'a yada iOS 'a yazarım. Uygulamanın ve benim geleceğim açısından :)

akinorta

Üye
yazın düşünüyorum son symbian uygulamam instagram olabilir ama yaz dönemini bekliyorum.

theruhix

Üye
    Konu Sahibi
yazın düşünüyorum son symbian uygulamam instagram olabilir ama yaz dönemini bekliyorum.

Benimde gözüm seni arıyordu abi içimden yazsa yazsa akın abi yazar diyordum :) instagram severler olarak bekliyoruz abi

akinorta

Üye
deneyeceğim başladığımda tüm gelişmeleri anlatırım burada

jakobs21

Üye
akın abi helal olsn yaparsn sen

theruhix

Üye
    Konu Sahibi
Bekliyoruz abi facebook twitter kadar popüler bir sosyal ağa giremiyoruz :( sayende olcak inş :)

MaxWheel

MaxWheel

Üye
gelecek açısından kimse symbian la ugrasmıyor artık ancak port etmeyi bilenler açık kaynak kodlarla bi şeyler yaparlar android uygulamalarının bir çogu portlanmasın diye kodları verilmiyor ancak nokia gidip satın alırsa kodları uygulama gelir nokia da symbiana bole bisey yapmaz

theruhix

Üye
    Konu Sahibi
gelecek açısından kimse symbian la ugrasmıyor artık ancak port etmeyi bilenler açık kaynak kodlarla bi şeyler yaparlar android uygulamalarının bir çogu portlanmasın diye kodları verilmiyor ancak nokia gidip satın alırsa kodları uygulama gelir nokia da symbiana bole bisey yapmaz

hocam wpde kodlamadan kendileri yazmış developlar adını itsdagram koymuş filtresnden tut yüklemesne kadar tüm instagrama erişim sağlıyo hemde 1 tane değil 3 4 kişi farklı farklı yapmış .d wpdekiler en güzelini seçip kullanıyo

umur ada

umur ada

Üye
vallaha akinorta yapsın,mağazadan almazsam şerefsizim.umarım yapar..

akinorta

Üye
kesin yaparım demiyorum ama uğraşacağım birkaç hafta somut birşeyler elde edersem ilk burada açarım konuyu zaten. Ama önce sınavlarımın bitmesini beklemem gerekiyor. Kim bilir belki birileri benden önce yapar bu işi...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
kesin yaparım demiyorum ama uğraşacağım birkaç hafta somut birşeyler elde edersem ilk burada açarım konuyu zaten. Ama önce sınavlarımın bitmesini beklemem gerekiyor. Kim bilir belki birileri benden önce yapar bu işi...

:hmmm Aldım Mesajı :ehe

theruhix

Üye
    Konu Sahibi
Valla yaparsan iyi olur benden önce başlayabilirsin yani benim daha 1 ayım var başlamak için

Ya abi yapında hangnz yapıosanz farketmez ücretlde olsa kesn alırm ki ücretli olsun emeğnz sonuçta ;)

akinorta

Üye
ben yaparsam ücretsiz indirmeli olur. Temel özellikler olur içinde.
Pro modu unlock için uygulama içi satın alma koyarım. Upload ve özel efektler gibi fonksiyonel işlemlerde unlock edilir ve kullanılır.

theruhix

Üye
    Konu Sahibi
ben yaparsam ücretsiz indirmeli olur. Temel özellikler olur içinde.
Pro modu unlock için uygulama içi satın alma koyarım. Upload ve özel efektler gibi fonksiyonel işlemlerde unlock edilir ve kullanılır.

abi facede twitterda paylaşnca instagram yazsnda noluyosa olsun.d

Üst Alt