Uygulama İnstagram Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
İnstagram Sorunu
Arkadaşlar son 4 gündür falan Wifi den girince instagram da Görüntü yüklenemedi hatası alıyorum sadece Wifi den girince oluyor sanırım herkes de böyle bu aralar bu sorun. Mobil den girince sorun yok. Dns ayarlarını farklı dns ler veya dnssiz denedim yine olmadı. telefona komple hard reset falan da atmıştım fakat yine aynı sonuç. Acaba bi yöntemi var mı güncelleme gelene kadar idare edecek bi yöntem taktik ?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Sizin Wi-fi Ağınızda sorun olabilir.
Modemi Resetleyin :oke:

Bülent872

Bülent872

Üye
Kardeşim aynı sıkıntı bendede vardı, 1-2 hafta dediğin gibi oldu internettede çözümü yok.
1-)Akk geldiyse ve ağa birden fazla kişi bağlanınca oluyor.
2-)Modemi temizinden bir resetle.

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar AKK sıfırlandı zaten modemi de resetledim hatta herşeyi sıfır dan kurdum format vs falan telefona da aynı şekil de yaptım olmadı :) Meğer instagram uygulamasın da sorun varmış mark satın alınca son 1 aydır hatalar sorunlar çıkıyor güzelim uygulamayı mahvettiler. Yani kısacası sorun benim cihaz ve modem de değil :) Olur da herhangi bir çözüm olursa yine yazarsanız sevinirim :)

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Arkadaşlar AKK sıfırlandı zaten modemi de resetledim hatta herşeyi sıfır dan kurdum format vs falan telefona da aynı şekil de yaptım olmadı :) Meğer instagram uygulamasın da sorun varmış mark satın alınca son 1 aydır hatalar sorunlar çıkıyor güzelim uygulamayı mahvettiler. Yani kısacası sorun benim cihaz ve modem de değil :) Olur da herhangi bir çözüm olursa yine yazarsanız sevinirim :)
Sorunu GM 4G'de mı yasayirsonuz ?

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
Sorunu GM 4G'de mı yasayirsonuz ?
Farklı farklı cihazlarda da oluyormuş iphone da bile oluyormuş bu sorun bi 50 60 kişi de gördüm bu sorunu belki de daha fazla vardır. Benim cihazda da oluyor yani evet

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
lazye

lazye

Üye
instagaram biraz salakça bir program kız arkadaşımın 2 yıllık instagramı gitti hesabına girince direk instagram çalışmayı durdurdu hatası veriyordu telefonunda acaba srun onda mı dedim kendi cihazımdan da onun hesabını deneyince aynı sorun bende de oldu gitti 2 yıllık hesap en baştan hesap açmak zorunda kaldık instagramı sildim yükledim verileri temizledim format attım nafile pcden girince hiçbir sorun yoktu yalnız onuda denemiştim ama ilginç

Üst Alt