Instagram Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

 • 15 Nisan 2019
 • 60 Okunma
 • 4 Cevap


 1. Milyonlarca kullanıcısı olan ve her geçen gün hızla büyümeye devam eden en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Instagram ilk piyasaya çıktığı zaman sadece fotoğraf paylaşma hizmetiyle kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Kısa sürede yükselmesi ile büyük şirketlerin dikkatini çeken uygulama sosyal medya devi Facebook tarafından satın alınmıştı.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Günümüzde sadece fotoğraf paylaşma hizmeti sunmayan Instagram aynı zamanda canlı yayın ve video paylaşma özellikleri ile de rakiplerinin korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Günde milyonlarca fotoğraf paylaşılan bir yer olan Instagram birçok kişinin özel hayatına ait en önemli anları içerisinde barındırıyor. Bilerek veya bilmeyerek Instagram fotoğrafları silindiği zaman eminim ki birçoğunuz üzülüyordur. Çünkü bir daha bulamayacağınız fotoğrafları instagram hesabınıza yükleyebiliyorsunuz.

  Bu gibi durumlarda instagram silinen fotoğrafları geri getirmek pekte kolay gibi görünmese de en azından bir yöntem bulunuyor. Eğer instagram hesabınız kapalı değilse yani herkese açık bir hesap ise BURAYA tıklayarak siteye girebilir ve kullanıcı adınızı yazarak silinen instagram fotoğraflarını geri getirme işlemi yapabilirsiniz. Bu site herkese açık olan instagram hesaplarına ait fotoğrafları ve bilgileri depoluyor. Eğer sizde silinmiş fotoğraf veya bilgilerinize ulaşmak istiyorsanız bu siteyi kullanarak şansınızı deneyebilirsiniz.
   


  Yazan: Buğra
  TheNightMare. ve eren3271 bunu beğendi.
 2. konu için teşekkürler. bu tip siteler panele alıp başkalarını takip ettiriyor veya beğendiriyor. peki bu güvenilir mi acaba.
   
  Buğra bunu beğendi.
 3. Buraya hesap bilgileri girmiyorsunuz. Sadece kullanıcı adını yazıyorsunuz. O yüzden panele girmiş olmazsınız
   
 4. Söylediğiniz işlem takipçi arttırma sitelerinde oluyor.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 5. hocam bilgilerini girersen her istediklerini yaptırabilirler. takipçi sitesi olmasına gerek yok. ama zaten sadece kullanıcı adı giriliyormuş. :)
  :tşk:
   
  Buğra bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
25/04/2019 - 03:03