Instagram Silinen Fotoğrafları Geri Getirme


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Milyonlarca kullanıcısı olan ve her geçen gün hızla büyümeye devam eden en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Instagram ilk piyasaya çıktığı zaman sadece fotoğraf paylaşma hizmetiyle kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Kısa sürede yükselmesi ile büyük şirketlerin dikkatini çeken uygulama sosyal medya devi Facebook tarafından satın alınmıştı.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Günümüzde sadece fotoğraf paylaşma hizmeti sunmayan Instagram aynı zamanda canlı yayın ve video paylaşma özellikleri ile de rakiplerinin korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Günde milyonlarca fotoğraf paylaşılan bir yer olan Instagram birçok kişinin özel hayatına ait en önemli anları içerisinde barındırıyor. Bilerek veya bilmeyerek Instagram fotoğrafları silindiği zaman eminim ki birçoğunuz üzülüyordur. Çünkü bir daha bulamayacağınız fotoğrafları instagram hesabınıza yükleyebiliyorsunuz.

Bu gibi durumlarda instagram silinen fotoğrafları geri getirmek pekte kolay gibi görünmese de en azından bir yöntem bulunuyor. Eğer instagram hesabınız kapalı değilse yani herkese açık bir hesap ise tıklayarak siteye girebilir ve kullanıcı adınızı yazarak silinen instagram fotoğraflarını geri getirme işlemi yapabilirsiniz. Bu site herkese açık olan instagram hesaplarına ait fotoğrafları ve bilgileri depoluyor. Eğer sizde silinmiş fotoğraf veya bilgilerinize ulaşmak istiyorsanız bu siteyi kullanarak şansınızı deneyebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Eren Değerli
Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
konu için teşekkürler. bu tip siteler panele alıp başkalarını takip ettiriyor veya beğendiriyor. peki bu güvenilir mi acaba.
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Kavalcılı Köyün Faresi
Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt