Instagram anket özelliği direkt mesaja geldi


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Instagram'ın anket özelliği hikayeler üzerinden kullanılıyordu. Instagram bugün yaptığı duyuru ile anket özelliğinin direkt mesaja geldiğini açıkladı.

Instagram anket özelliği nedir?
Instagram anket özelliği kullanıcıların birbirlerine sorular sorduğu ve cevap olarak evet ve hayır seçeneklerinin yanında çeşitli emojilerin de kullanıldığı bir özellik.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Instagram'da anket nasıl yapılır?
Instagram anket özelliği için ilk olarak fotoğraf veya video çekmeniz gerekmektedir. Daha sonra çıkartmalardan anket özelliğini seçmeniz, sorunuzu yazmanız ve seçtiğiniz arkadaşınıza veya hikayenize göndermeniz yeterli olacaktır.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt