İnsan Derisiyle Kaplanmış Kitap

• 20 Kasım 2010
  • 1436 Okunma
  • 26 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. LONDRA - İngiltere'de 1605 yılında parlamento binasını havaya uçurmayı planlayan bir grupla bağlantısı olduğu için idam edilen Henry Garnet adlı papazın, idamından sonra derisiyle kaplanan bir kitap, açık artırmayla satışa sunulacak.

Telegraph gazetesinin haberine göre Güney Yorkshire'daki Wilkinson's Müzayede Evi tarafından satışa sunulacak olan kitabın, kaç sterline alıcı bulabileceği bilinmiyor. Müzayede evi yetkilileri, ürünün alışmadık özelliğinden dolayı fiyat belirlemek konusunda kararsız kaldıklarını söylüyor.

Uzmanlar, tarihe 'Barut Komplosu' adıyla geçen ve 1605 yılında Protestan İngiliz Kralı I. James ile aristokratları öldürmek için parlamento binasını havaya uçurmayı planlayan Katoliklerle Peder Henry Garnet'ın direkt bağlantısı olmadığını söylüyor, ancak yine de suikast planından haberdar olduğu öne sürülen pederin idam edildiği belirtiliyor.

Kitap, Garnet'ın idamının ardından Kral'ın emriyle kraliyet matbaacısı Robert Barker tarafından

Yazan: d€rVish
    crazyferit bunu beğendi.
  2. dinimize laf atan barbarlara bak kendince adama öldürmek yetmezmiş gibi abuk bir ceza vermiş:(

3. Yok artik

4. iğrenç..

5. başka birşey bulamamışlar mı.?

6. Yaw bu avrupa nasıl bu kadar zengin oldu sanıyosunuz hep gelişmemiş aam zengin yer altı kaynakları olan ülkeleri sömürdüler ve halkını çogunu katlettiler ne barbarlıkları var bi bilseniz boşuna tek dişi kalmış çanavar dememiş mehmeh akif

7. onu yapan zaten insan görünümlü hayvandır.

8. evet yaa bu nasıl bir durum

9. kim alır o kitabı ya :S

10. merak etme alan vardır:naughty:

11. iqrenç bişey yaa ıyy

12. ne güzel işte gel alalım hadi:ehe:naughty:

13. yok ben almayayım sen alıyosan al :ehe:ehe

14. resim varmı benmi göremiyom :hmmm

15. merak etme ben tutarım:d:

16. hadi aldık diyelim ne işimize yarıyacak ki:ehe

17. gaziantep urfa arası bir sergi açıcaz oraya koyucaz:d:

18. tamam qel alak o zmn :d:

--------------- Ekleme ---------------

resim yokk :ehe

19. bak sonra caymak yok yok ben duymadım yok ben bilmedimi kabul etmem:naughty:

20. yok yok caymam merak etme :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/10/2018 - 17:26