Anket İnnial ya da PayPal kart kullanıyor musunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Aldığınız bu tip kartlardan memnun musunuz?

• Evet, çok memnunum.

Kullanılan: 7 87.5%
  • Hayır, hiç memnun değilim.

Kullanılan: 1 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    8
The Benefit

The Benefit

Üye
    Konu Sahibi
İnnial ya da PayPal kart kullanıyor musunuz?
Bu kartlardan herhangi birini kullanıyor musunuz? Hiç sorun yaşadınız mı? Memnun musunuz?

TurboCall

TurboCall

Üye
Bu kartlardan herhangi birini kullanıyor musunuz? Hiç sorun yaşadınız mı? Memnun musunuz?
ininal dan çok memnunum hatta hızlıal.com üzerinden 16gblık sd kartımı ininal ile satın aldım, paypalıda web üzerinde kullanıyorum..

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Ben ininal ile WhatsAppı satın alabilir miyim

TurboCall

TurboCall

Üye
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Master card varsa alınır, şu klavye tahminleri yokmu beni olduruyor mast yazmaya çekiniyom....

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
Pekala İninal Zaten master card'ın bir kartı aldınmı sen veya nasıl alınır varsa bir bilgin yarımcı olurmusun:)

TurboCall

TurboCall

Üye
Pekala İninal Zaten master card'ın bir kartı aldınmı sen veya nasıl alınır varsa bir bilgin yarımcı olurmusun:)

Bende iki tane var, master card dediysem yani master card olan heryerde geçiyor anlamında söyledim, ptt den alabilirsin tansaş ve migrostada var ama surekli bilmem sistem yok diyorlar en iyisi ptt içine ilkten tansaş ve migrostan alırsan 30 tl yukluyorsun ptt den alırsın 10 15 20 30 yukluyorsun ilkten yani ben ilkten 30 yukledim sonra 50 yukledim, ondan sonra kartı tanımlıyorsun web sitesinden tc kimlik numaranla, kullanıma açılıyor....

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Bende iki tane var, master card dediysem yani master card olan heryerde geçiyor anlamında söyledim, ptt den alabilirsin tansaş ve migrostada var ama surekli bilmem sistem yok diyorlar en iyisi ptt içine ilkten tansaş ve migrostan alırsan 30 tl yukluyorsun ptt den alırsın 10 15 20 30 yukluyorsun ilkten yani ben ilkten 30 yukledim sonra 50 yukledim, ondan sonra kartı tanımlıyorsun web sitesinden tc kimlik numaranla, kullanıma açılıyor....

İninal zaten var Wharsappı aldınmı veya biliyor musun aşınmasını diye soruyorum:)

The Benefit

The Benefit

Üye
    Konu Sahibi
Karttan memnun olmayanlar da var anlaşılan. Bir olumsuz oy gelmiş. Nedenini de belirtse idiniz keşke. :)

TurboCall

TurboCall

Üye
İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Ben innial almayı düşünüyorum.

=>Mario ile gönderildi<=

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
Ya geliştirici Hesabı alıcam ininal kart olmadı paypaş olur mu sizce

Nokia Lumia 820 ile gönderdim.

TurboCall

TurboCall

Üye
Ya geliştirici Hesabı alıcam ininal kart olmadı paypaş olur mu sizce

Paypal ilede yaparken isticek ininal kartın içerisinde an az 6 tl varsa olur

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
Paypal ilede yaparken isticek ininal kartın içerisinde an az 6 tl varsa olur

Nasıl yani ininal kartta 50 lira vardı dev hesabı 39 lira ama genede olmadı hata verdi ininal paypal kart alsam olur mu diyorum?

TurboCall

TurboCall

Üye
Nasıl yani ininal kartta 50 lira vardı dev hesabı 39 lira ama genede olmadı hata verdi ininal paypal kart alsam olur mu diyorum?

Paypal kart almana ne gerek var ? Paypal hesabı oluştur ininal daki para ona tanımlanıyor beim kartta 4.81 vardı mesela paypala tanımladım şimdi paypalda gozukuyot paypal seçeneğini seçip +6 tl ile paypal destrği varsa alınabilir demek istiyorum

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
Paypal kart almana ne gerek var ? Paypal hesabı oluştur ininal daki para ona tanımlanıyor beim kartta 4.81 vardı mesela paypala tanımladım şimdi paypalda gozukuyot paypal seçeneğini seçip +6 tl ile paypal destrği varsa alınabilir demek istiyorum

İninalı bnde paypala tanıttım.ama genede olmadın:'(

TurboCall

TurboCall

Üye
İninalı bnde paypala tanıttım.ama genede olmadın:'(

Neden tanımlanmadımı bende ininala yazdım en az 6 tl ininalda kalması gerekli dedi

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
Yani 50 lira olsa olcak mı ?

Üst Alt