İngilizler F.Bahçeliler`i kızdıracak!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
İngilizler F.Bahçeliler`i kızdıracak!

Portekizli futbolcu Raul Meireles, Fenerbahçe'ye transferinin ardından sarı-lacivertli kulübün Chelsea veya Liverpool'dan bir farkı olmadığını ve en az onlar kadar büyük olduğunu söylemişti.

Bu sözlerinin ardından İngiliz Daily Mail "Emin misin Raul?" başlığıyla verdiği haberde, Meireles'in bu sözlerini alay konusu haline getirdi.

Sporx'te yer alan habere göre Haberde Meireles'in FB TV'deki konuşmalarını internet sitesinden okuyucularıyla paylaşan gazete, Portekizli oyuncunun "Fenerbahçe'de oynamak için sabırsızlanıyorum. Fenerbahçe de Porto,Chelsea ve Liverpool kadar büyük bir kulüp." açıklamalarına yer verdi.

Haberi yorumlayan İngiliz okuyucular ise Meireles'in bu sözlerini dalga konusu haline getirdi. Yorumlarda genel olarak Fenerbahçe'nin Chelsea veya Liverpool kadar büyük bir takım olmadığına ve Meireles'in kariyerinde bir adım geriye gittiğine vurgu yapıldı.
Yapılan yorumlardan bazıları şöyle:
-Fener who? (Fener kim?)
-Maybe in Turkey. (Belki Türkiye'de büyük kulüp olabilir)
-They have passionate fans but this doesn't make big club. (Taraftarları ateşli fakat bu büyük kulüp olduğu anlamına gelmez)
-They are bigger than Chelsea. (Fenerbahçe, Chelsea'den daha büyük)
-Yeah, I'm also as rich as Richard Branson. (Tabi, ben de Richard Brenson kadar zenginim zaten)
-20 milyon taraftarı olan bir kulüp nasıl büyük kulüp olmaz? (Bir Türk'ün yazdığı yorum)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
daha komik yorumlar da var ama buraya yazarsam yine ceza alırım :D

• Beğen
Tepkiler: 'Sefer ve Kingmortall
seribro

seribro

Üye
paylaşımları yapan arkadaşın fenerbahçeyle büyük bir derdi olsa gerek çünkü tüm olumsuz haberleri o arkadaş paylaşıyor ya bırakın feneri 35 liklere bakın

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Haber niteliği dahi yok konunun ...
Haberin doğruluğuna da inanmıyorum ...

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
Türe

Türe

Üye
Ne hikmetse hep fener konularina itiraz ediyorsun surekli.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ne hikmetse hep fener konularina itiraz ediyorsun surekli.

Ne hikmetse bu aralar fenerbahce bölümüne alakasiz, kasıtlı olarak yalan haberler ekleniyor . Bunu itirazim var , evet ...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator

Madem yanlis haber kitleyin konuyu ?

Her yalan haberi kitler isek forumda konu kalmaz arkadaşım ...:)

Tartışma çıkmadığı sürece , tartışma çıkartacak mesajlar yazılmadığı sürece sorun yok ...

Türe

Türe

Üye

Her yalan haberi kitler isek forumda konu kalmaz arkadaşım ...:)

Tartışma çıkmadığı sürece , tartışma çıkartacak mesajlar yazılmadığı sürece sorun yok ...

Mantikli :evet: dedigim gibi takip etmiyorum artik sen daha iyi bilirsin abi

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Eyvallah kardeşim ...
Keyifli forumlar ...:D

hidayet02

hidayet02

Üye
Haber Ntv Spor da Spor Gecesi Programında Türkiye'deki Spor Gazetelerinde Öğlene Doğru Spor Servis'inde Konuşuldu, Haber Gerçek.

Ama Şunu Söylemeliyim ki Chelsea Değilde Liverpool'dan Daha Büyük veya Liverpool'la Eşdeğer Olabilir...

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Haber Ntv Spor da Spor Gecesi Programında Türkiye'deki Spor Gazetelerinde Öğlene Doğru Spor Servis'inde Konuşuldu, Haber Gerçek.

Ama Şunu Söylemeliyim ki Chelsea Değilde Liverpool'dan Daha Büyük veya Liverpool'la Eşdeğer Olabilir...

yalan diyenler araştırıp bulsunlar abi :tebessüm:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
kızmadım :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...