İngilizce Kitap Özeti


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MUSTAFA2024

Üye
    Konu Sahibi
SNOW WHİTE AND THE SEVEN DWARFS(PAMUK PRENSES VE YEDİ CÜCELER) KİTABININ İNGİLİZCE ÖZETİ LAZIM.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM:oke:
 

OğuzcanAbi

Üye
özeti bul netten kolayca bulursun tabiki sonra
google translateden çevir
ama ödewse sakın yapma
çok belli olur :oke:
 

MUSTAFA2024

Üye
    Konu Sahibi
:evet:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt