İnekler Üzerinde Yapılan İnanılmaz Deney

Sponsorlu Bağlantılar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
İnekler Üzerinde Yapılan İnanılmaz Deney

Kulağa garip Gelse De, Tam Olarak Bir Ineğin Içine Ulaşıp Dokunabilirsiniz.

Belki Bilmiyor Olabilirsiniz Ama Hayvanlar Midelerinde Kalıcı Bir Delikle Mükemmel Bir şekilde Yaşamaya Devam Edebilirler. Bilimadamları Bu Deliklere Fistulas Adını Veriyor. Bu Delikler Bir çeşit Madde Ile Kapatılıyor. Delikler çeşitli Sığır Yiyeceklerinin Sindirilebilirliğini Test Etmek Için Kullanılıyor.

İneklere yemek Veriliyor Ve Bu Yemekler Midelerinden Geçerken Bilimadamları Mideden Aldıkları örneklerle Sindirimin Ne Kadar Başarılı Geçtiğini Görebiliyor. Ne Kadar Vahşice Görünse De Bu Uygulama Hayvanların Canını Acıtmıyor, Aksine Olası Mide Sorunlarının önüne Geçerek ömürlerini Uzatıyor.

[video=youtube;Yc0wmyyguzw]http://www.youtube.com/watch?v=Yc0wmyyguzw[/video]

[video=youtube;dY4QkhwQMRA]http://www.youtube.com/watch?v=dY4QkhwQMRA[/video]

BYFECI

BYFECI

Üye
Güzel konu olmuşta sondan 3. resmi mide kaldırmadı.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Yaptıkları insanlık dışı tamam ineklerin midesi neyi sindirip neyi sindirmeden dışarı attıgını
incelemek isteye bilirler bunun için ucunda kamera olan endoskopiler var

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bunlarda İnsan :) (!)

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
bilim adamları böyle yaparsa

Samet.25

Ne desem bilemedim. D insanlarda olsa diyet diye bişey kalmaz ye elinle çıkar

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
bunu yapan bilimadamları değil ben size olayın gerçeğini anlatayım inek daha fazla süt versin ve daha kilolu olsun die bazı insan dışı varlıklar deşik açıp böle yemek veriyorlar bu sayede inek geviş getirmiyor ve daha hızlı kilo alıyor

AHMED...

AHMED...

Üye
hangisi doğru bilmiyorum ama ferhat senin dediğin mantıklı kardeşim

Emrgncy

Emrgncy

Üye
bunu yapan bilimadamları değil ben size olayın gerçeğini anlatayım inek daha fazla süt versin ve daha kilolu olsun die bazı insan dışı varlıklar deşik açıp böle yemek veriyorlar bu sayede inek geviş getirmiyor ve daha hızlı kilo alıyor
Aynen...

Olay tamamen ticari..

Eğer deney amaçlı olsaydı bir veya iki inekte uygulamak yeterliydi, Koca çiftlikteki tüm hayvanların midesine o zımbırtıyı takmanın başka ne açıklaması olur..

Birde utanmadan acı çekmiyor demişler, gariplerin dillerimi var ki söylesinler acı çekip çekmediklerini :@

İnsan vücudunun herhangi bir yerine takılan platini bile vücut kabul etmezken ve ondan rahatsızlık duyarken, mideye açılan koca bir deliği var sen hesap et..

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Metan gazı için yapıyorlardı bunu galiba

kraldost

kraldost

Üye
kardeşim konu ile alakalı başka yerde başka bilgi yer alıyordu aynen takdim ediyorum<<<<

SİZ İNSANMISINIZ ? Avrupa'da geliştirilen bu yöntem ile inek, tosun, koyun, keçi gibi besili hayvanların midesine yapay bir tünel açılarak doğrudan müdahale ediliyor. Hayvana oral olarak yem vermek yerine, hayvanları gütmekle sorumlu kişi bu yemi doğrudan hayvanın midesine yerleştiriyor. Amaç, hayvanın daha kısa sürede beslenme ve ürün verme sürecini tamamlaması.¸.·´¸.·¨) ¸.·¨)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Eski bir olay çok önceden haberlerde görmüştüm bencede olay tamamen ticari.

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Olaya bak ya

Symbianize

Symbianize

Üye
Hayvana yazık be sen iki gr daha fazla satacaksın diye

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Eski bir olay çok önceden haberlerde görmüştüm bencede olay tamamen ticari.

inekler otları önce yutarlar sonra agızlarına getirip çeynedikten sonra besini sindirim asıl sindirim yerine
gönderir kısaca geviş getirirler yaptıkları nekadar saçma oldugu buradan anlaşılıyor hayvanın
ağzında salgıladıgı emzinler salyalar besinin de hayvana zararlı olabilecek bakterilerden arınmasını sağlıyordur

KayraBey

KayraBey

Üye
Tövbe tövbe bu ne ya!!

x-scarface

x-scarface

Üye
Yakında bunu insanoğluna da yaparlar şu işe bak.

Turan

Turan

Üye
Hayirlixi be :pro2:

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Len Midem polandi :D .Bilim adina hersey mantigi ilr gidiola :alkis

Üst Alt