Tavsiye İndirme Hatası-İndirme işlemi başarısız oldu-Avea İnT2

Sponsorlu Bağlantılar

Rizeeee

Üye
    Konu Sahibi
İndirme Hatası-İndirme işlemi başarısız oldu-Avea İnT2
Arkadaşlar indirme hatası cihazımı aldığımdan beri var(cihazım avea intouch2)sadece google play indirmelerinde internet kesilmiyor.Ama bir kaç gün evvel google playdada kesilmeye başladı ama g.playda kesilmesi önemli değil kaldığı yerdn devam ediyor.
Sorun Şu: Bir İndirme işlemi başlattığımda biraz indiriyor sonra bildirim çubuğunda sağ üstteki Wi-fi
Biranda kapanıyor ve indirme başarısız oluyor sonra yine biranda açılıyor.
•Dolphin Browser indiricisini denedim
•Chrome'u denedim
•Standart Android Tarayıcısını denedim
•Bir sürü downloaderi denedim
Android Sürümüm:4.0.4
Cihaz:Avea inTouch2[Zte Blade III]
İsteyenlere cihazın daha detaylı bilgilerini verebilirim

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Arkadaşım aveadan almışsın bendede vardı aynı sorun aynı telefonda bayisine götür çözüyorlar.Ben ne yaptıklarını anlasam anlatırdım sana ama :(.Bayide çözerler yani hadi kolay gelsin

Rizeeee

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım aveadan almışsın bendede vardı aynı sorun aynı telefonda bayisine götür çözüyorlar.Ben ne yaptıklarını anlasam anlatırdım sana ama :(.Bayide çözerler yani hadi kolay gelsin
Standart bir telefonda olmaması gerekiyor.Zaten aveadan telefon almicama yemin ettim 392MBve ram 5mp flashsz kamera daha nokia 5110 nun bile flashı var
Başka cozum yontemi bilen :(

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Ayni sorunu bende yasadim o cihazla sorun modemden kaynaklaniyordu. Modemi resetle sifresini falan degistir sonra tekrar dene. Ve forumda paylastigim cm11 custom rom var onu yukle derim sana. Yoksa uzerindeki stock rom dan bir verim alamazsin.

Üst Alt