İmzamı Neden Sildiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
swedeniz

swedeniz

Üye
imzamı oku !!!!!!!!!

madmann

madmann

Üye
    Konu Sahibi
benm bildiğim kadarıyda ve sizinde söylediğiniz kadarıyla imzada resim boyutu büyüktü OZAMAN YAZIYI NİYE SİLDİNİZ O DA MI BÜYÜKTÜ ?

o zaman sen hiç cumhurbaşkanı olma olamazsında

ars287duff

Üye
<div class='quotetop'>(madmann &#064; Dec 25 2005, 01&#58;03 AM) [post=236367]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yönetim yakında kominizm e dönecek bak söylemedi demeyin
[/b][/quote]

+1

aramıza hoşgeldin biz burda imza konusunda yönetimle tartışmayana yada tenkit almayana üye demiyoruz bende zamanında konuşmuştum ama nafile
burası malesef işi gör ve sessizce çık forumu yorum yapma sakın ha &#33;

darkred

darkred

Üye
arkadaşım ne yazdığını hepimiz okuduk.eğer herkez senin gibi yazsaydı bu site birgün bile ayakta duramazdı.burada herkes birbirine saygılı davranmak zorundadır.eğer imzan kurallara uygun değilse silinir bukadar basit.

<div class='quotetop'>(ars287duff &#064; Dec 25 2005, 12&#58;26 AM) [post=236396]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
burası malesef işi gör ve sessizce çık forumu yorum yapma sakın ha &#33;[/b][/quote]

ars287duff arkadaşım madem öyle düşünüyorsun kimse sana zorla attırmadı 288 tane postu

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(madmann &#064; Dec 25 2005, 12&#58;24 AM) [post=236392]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
benm bildiğim kadarıyda ve sizinde söylediğiniz kadarıyla imzada resim boyutu büyüktü OZAMAN YAZIYI NİYE SİLDİNİZ O DA MI BÜYÜKTÜ ?

o zaman sen hiç cumhurbaşkanı olma olamazsında
[/b][/quote]

Of of of...
Anlamak mı istemiyorsun yoksa bende mi bir anlatım bozukluğu var..

İmzan kural dışıysa imzanın tamamı silinir. Ne varsa var kural dışıysa silinir tamamı. Sana daha önceki uygulamalarıda anlatayım dediğin gibi şeyler yaptık. İmzayı sildik yazı kaldı ondan sonra imzamla benden başka kimse oynayamaz diye topic açanlar oldu. Araştırırsan göreceksin.

Erdemli olarak yapacağın davranış şimdi hatanı anlamak olacaktır..

swedeniz

swedeniz

Üye
ya siz biraz saygılı konuşmayı öğrenin öyle hesap sorun böyle bir yere varamazsınız

madmann

madmann

Üye
    Konu Sahibi
erdemli olarak yapacağım dawranış size tamm dememek olacaktır

ama yinede arkadaşın dediğine katılıyorum ve ok istediğinizi yapın

ben bundan sonra bu konuda yazı yazmayacağım onun için benmle ilgili kimse konuşmasın bi zahmet

swedeniz

swedeniz

Üye
<div class='quotetop'>(madmann &#064; Dec 25 2005, 01&#58;30 AM) [post=236405]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
erdemli olarak yapacağım dawranış size tamm dememek olacaktır

ama yinede arkadaşın dediğine katılıyorum ve ok istediğinizi yapın

ben bundan sonra bu konuda yazı yazmayacağım onun için benmle ilgili kimse konuşmasın bi zahmet
[/b][/quote]
ben konuşacağım demekki senin erdemin 2 kelimelikmiş yazık

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(ars287duff &#064; Dec 25 2005, 12&#58;26 AM) [post=236396]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
+1

aramıza hoşgeldin biz burda imza konusunda yönetimle tartışmayana yada tenkit almayana üye demiyoruz bende zamanında konuşmuştum ama nafile
[/b][/quote]

Madem burası işini gör ve çık git forumu; sen de işini yapmışsın; yönetime çatmışsın. Artık işini bitirdiğine göre çık git canım hadi.

Sizin gibi kıt insanları görünce sinirlerim halay tepmeye başlıyor..

darkred

darkred

Üye
<div class='quotetop'>(swedeniz &#064; Dec 25 2005, 12&#58;28 AM) [post=236401]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ben konuşacağım demekki senin erdemin 2 kelimelikmiş yazık [/b][/quote]

kesinlikle katılıyorum sana kardeşim madem erdemlisin karşında zoru görünce kaçmiycaksın yada böyle bi konuyu hiç açmıycaksın

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
@ ars287duff:

Eskiden bu tip bir konuda sen açmıştın Çünkü sende aynı durumda olmuştun. Arkadaşın fikirlerine katılmanı normal karşılıyorum..

Arkadaşlar daha fazla birbirimizin kalbini kırmadan son cevaplarımızı yazalım ve ben konuyu kapatayım..

swedeniz

swedeniz

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Dec 25 2005, 01&#58;38 AM) [post=236413]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
@ ars287duff:

Eskiden bu tip bir konuda sen açmıştın Çünkü sende aynı durumda olmuştun. Arkadaşın fikirlerine katılmanı normal karşılıyorum..

Arkadaşlar daha fazla birbirimizin kalbini kırmadan son cevaplarımızı yazalım ve ben konuyu kapatayım..
[/b][/quote]
ewet bencede iyi olur konu kapansın

ars287duff

Üye
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Dec 25 2005, 01&#58;34 AM) [post=236408]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
+1

[/b][/quote]

Madem burası işini gör ve çık git forumu; sen de işini yapmışsın; yönetime çatmışsın. Artık işini bitirdiğine göre çık git canım hadi.

Sizin gibi kıt insanları görünce sinirlerim halay tepmeye başlıyor..
[/b][/quote]

yazılanları kendi mantıgın çerçevesinde anlıyorsun yönetime çatan yok &#33;
yazdıklarımın hepsi dogru ve arkasındayım tavrın hiç hoş deyil direkt şahsıma
asıl hoş olmayan bu
yönetimin asıl bu konuda bi uyarı yapması lazım ama konuşması gereken yerde susuyor

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hepinize iyi geceler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt