İmzamı Neden Sildiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
madmann

madmann

Üye
    Konu Sahibi
İmzamı Neden Sildiniz
ya kardeşim imzamdaki resim büyük olabilir ama ne siliyorsunuz pm den sölemek uyarmak çok mu zor gelip zart diye sildiniz yazıyı resmi insan biraz zaman verir düzeltir koyar çok mu zor

Haberci

Haberci

Üye
Arkadaşım site kurallarını okumadın sanırım okusaydın imzanı öyle yapmazdın ve hangi yönetici arkadaş yaptıysa doğrusunu yapmış.Ayrıca sözlerin hiç te hoş değil bilesin

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
pm,den haber wer diosun koca konu acıpta ortamı gerene kadar sende derdini pm,den anlatsana

madmann

madmann

Üye
    Konu Sahibi
kime anlatayım ki kimin yönetici olduğuna mı bakıyorum ben geliyorum siteyi inceliyorum bakıyorum çıkıyorum kim neymiş ne yapmış onunlamı uğraşıyorum
bu arada

pm,den haber wer diosun koca konu acıpta ortamı gerene kadar sende derdini pm,den anlatsana

senden haklısın soryyy.
ama ne bileyim bi kurala uymadım diye (oda kasti değil unuttuğumdan) bence hemen silmemeleri lazımdı

EaSy_As_LiFe

EaSy_As_LiFe

Üye
Madmann dooru söylüyor bence.Uyarmadan böyle bişey yapılması haksızlık...Neymiş uyarmadan silinirmiş...abi kim koyuyor bu kuralları veya koyan kişi neyi baz alıpta koyuyor??OZMAN BUNDAN SONRA MADEM HERKEZ İSTEDİĞİ GİBİ DAVRANIYOR BU FORUNDA SİTENİN İSMİNİ DEĞİŞTİRELİM ......................................''...

<span style="color:#33CC00">Sitede hakaret vari konuşmak yasaktır...Ayrıca Büyük harf kullanmak ta yasaktır...Sitenin kuralları vardır ve buna herkez uymak zorundadır</span>...

Ayrıca burası tartışma ortamı değildir

madmann

madmann

Üye
    Konu Sahibi
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Üyelerin ve sitenin içeriği baz alınıpta kurallar oluşturuluyor.

Kural dışı imzalar ilk başlarda PM&#39;den bilgilendirilerek siliniyordu. Ama bu yöntem uyarı alan üyelerin duyarsızlığı, ilgisizliği nedeniyle değişmiş. Çokta haklılar bu konuda...

İmza kuralları yazdan beri duyuru olarak yayınlanıyor. Hiç mi görmediniz.

Bu site dingonun ahırı değil. Ama sen kendini dingo ahırında sanıyorsan demek ki sen ahırda yaşayan bir canlıcıksın...

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(madmann &#064; Dec 24 2005, 11&#58;36 PM) [post=236319]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
kime anlatayım ki kimin yönetici olduğuna mı bakıyorum ben geliyorum siteyi inceliyorum bakıyorum çıkıyorum kim neymiş ne yapmış onunlamı uğraşıyorum
bu arada

senden haklısın soryyy.
ama ne bileyim bi kurala uymadım diye (oda kasti değil unuttuğumdan) bence hemen silmemeleri lazımdı
[/b][/quote]

usta benımde zamanında ya 2 ya 3 kere imzam silindi ama hiçbirinde "ne uyuz yönetim" die konu açmadım foto sılındıyse kuculttum koydum yazı sılındıyse kıta birleştirdim falan filan sende bunları zamanla ogreneceksin hemen olcak die bişede yok sana kızıp sınırlenende ayrıca kızmanada gerek yok yani kimsenin sana garezi yok emin olabilirsin

madmann

madmann

Üye
    Konu Sahibi
ii be ii bi halt yapmaya gelmiyor hemen haklı çıkıyor yönetim
tamm paşam ben bişey demiyorum boşunada gerginlik yapmayalım
ama bu warm uyarı sisteminide kaldırın bence yönetim istediği zaman uyarmaksızın silsin üyelikleride
ki benmkinide isitiyorsa yapabilir hiç bi itirazım olmaz
ama bu konu lütfen burada tartışma olmasın

darkred

darkred

Üye
arkadaşım senin başından geçenler benim başımada geldi banada haber vermediler.ki imza kurallarında var gerektiğinde habersiz silinebilir ibaresi mevcut.bende okudum kuralları gerekli düzeltmeyi yaptım ve tekrar siteye upload ettim.madmann arkadaşım sinire hiç gerek yok keskin sirke küpüne zaradır biliosun

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(madmann &#064; Dec 24 2005, 11&#58;27 PM) [post=236304]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ya kardeşim imzamdaki resim büyük olabilir ama ne siliyorsunuz pm den sölemek uyarmak çok mu zor gelip zart diye sildiniz yazıyı resmi insan biraz zaman verir düzeltir koyar çok mu zor
[/b][/quote]

PM&#39;den söylemek zor değil..&#33;&#33; Bunu daha önce denedik. Ama değiştirmek zor geldi uyardığımız arkadaşlara. Sanki bize inat yapar gibi imzalarını silmediler. Şuandaki kural ise uygun olmayan imzanın silinmesi.

Bknz İmza Kuralları: Madde 15:

<span style="color:#33CC00">&#8226; İmza sistemi gerekli görüldüğü takdirde kapatılabilir. Ve imzası boyutsal yada kapladığı alan bakımından fazla olan imzalara haber verilmeksizin müdehale edilir.</span>

İmzandaki resmin boyutu 127 pixeldi. Bu da kurallara uygun değildi eğer okumuş olsaydın kuralları bunu ihlal etmezdin eminim. Kuralları okumadan burada gelip bize neden sildiniz diyorsun.

<div class='quotetop'>(DeLmIrA &#064; Dec 24 2005, 11&#58;32 PM) [post=236312]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Kesinlikle Katılıyorum. Pm ile herhangi bir yöneticiye sorabilirdin ve çok kısa bir zamanda da emin ol yanıt alırdın. Dün gece kurtuoğlu85 senin yapmadığını yaptı ve bu sabah gerekli bilgi kendisine ulaştırıldı..

<div class='quotetop'>(madmann &#064; Dec 24 2005, 11&#58;36 PM) [post=236319]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bu arada

senden haklısın soryyy.
[/b][/quote]

Sitede yöneticileri görmek zor bişey değil. Forum ana sayfasında renkli olarak gözüken herhangi birine pm atabilirdin. Takip etmek gerekmiyor. Sadece forum ana sayfasında olman yeterli bunun için...

<div class='quotetop'>(EaSy_As_LiFe &#064; Dec 24 2005, 11&#58;37 PM) [post=236320]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Madmann dooru söylüyor bence.Uyarmadan böyle bişey yapılması haksızlık...Neymiş uyarmadan silinirmiş...abi kim koyuyor bu kuralları veya koyan kişi neyi baz alıpta koyuyor??OZMAN BUNDAN SONRA MADEM HERKEZ İSTEDİĞİ GİBİ DAVRANIYOR BU FORUNDA SİTENİN İSMİNİ DEĞİŞTİRELİM ......................................&#39;&#39;...

[/b][/quote]

Kuralları biz koyuyoruz burada.. Yönetim seçildiğinde kurallar belirleniyor. Ve sen veya birbaşkası üye olurken bu kuralları okudum ve kaubl ediyorum diye kutucuğu işaretliyorsunuz...

Burada bu kurallar geçerli.. Üye olan herkes uymak zorunda uymayanda gereğinin yapılacağını bilmelidir. Ayrıca son benzetmen yakışmadı belirteyim..

<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Dec 24 2005, 11&#58;44 PM) [post=236334]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Üyelerin ve sitenin içeriği baz alınıpta kurallar oluşturuluyor.

Kural dışı imzalar ilk başlarda PM&#39;den bilgilendirilerek siliniyordu. Ama bu yöntem uyarı alan üyelerin duyarsızlığı, ilgisizliği nedeniyle değişmiş. Çokta haklılar bu konuda...

İmza kuralları yazdan beri duyuru olarak yayınlanıyor. Hiç mi görmediniz.

Bu site dingonun ahırı değil. Ama sen kendini dingo ahırında sanıyorsan demek ki sen ahırda yaşayan bir canlıcıksın...
[/b][/quote]

Sonuna kadar katılıyorum..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(madmann &#064; Dec 24 2005, 11&#58;48 PM) [post=236345]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ii be ii bi halt yapmaya gelmiyor hemen haklı çıkıyor yönetim
tamm paşam ben bişey demiyorum boşunada gerginlik yapmayalım
ama bu warm uyarı sisteminide kaldırın bence yönetim istediği zaman uyarmaksızın silsin üyelikleride
ki benmkinide isitiyorsa yapabilir hiç bi itirazım olmaz
ama bu konu lütfen burada tartışma olmasın
[/b][/quote]

Arkadaşım silinmesi gibi birşey olamaz. Ama sen buray üye olurken kuralları okudum diye işaretledin mi EVET o zaman gerisi beni bağlamaz açıkçası.

Birde geçte olsa bizi anladığın için teşekkürler..

Easy_As_Life:

Senin tutumuna gelecek olursak. Heryerde başarılı yönetimleri çekemeyenler olmaktadır. Bi bakıma senide bundan dolayı haklı görüyorum..

madmann

madmann

Üye
    Konu Sahibi
yönetim yakında kominizm e dönecek bak söylemedi demeyin

darkred

darkred

Üye
Easy_As_Life arkadşım madmann e katılıyor olabilirsin ancak yazdıklarında site yönetimine laf söylemeye hakkın yoktur bence site kuralları mevcuttur okuyup o kuralları kabul eden bizleriz.bundan dolayı site yönetiminin hiçbir ihmalkarlığı yoktur.bence görüşün tamamen yanlış ve isabetsiz olmuş

Zero

Zero

Üye
Önce Saygı çerçevesinde eleştiri yapmayı öğrenin, yöntem öğrenin, bi zahmet kuralları okuyun ondan sonra gelin tartışalım.

Bu tarz eleştiriye açıklama yapmak bile gereksiz..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(madmann &#064; Dec 25 2005, 12&#58;03 AM) [post=236367]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Emin ol öyle birşey olsaydı. Sen şuanda burada o cevabı yazamaz olurdun. Bu konu kapatılır veya silinir sende çoktan banlanmış olurdun...

Ama gördüğüm kadarıyla burdasın demekki böyle birşey yok..

Haberci

Haberci

Üye
<div class='quotetop'>(madmann &#064; Dec 25 2005, 12&#58;03 AM) [post=236367]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Bence boyundan büyük laflar ediyorsun...

aTTra

Üye
[/b][/quote]

Yönetim görevini yapıyor, kurallar daha önceden belirlenmiş. Buna uymak zorundasın, zaten siteye üye olurken peşin peşin kabulleniyorsun. Eğer kabul etmessen siteye üye olamıyorsun.

Şimdi fazla uzatmaya gerek yok. Ya kurallara uyacaksın, yönetim müdahele ettiğinde ise, " Hep siz haklısınız demiyeceksin " ( zaten HAKLI ), Yada, " ben bu kurallarla bu yönetimi çekemem arkadaş hadi eywallah " deyip paşalar gibi çekip gideceksin.

Bu işler böyle.

Ozan

Ozan

Admin
Aylardır duyuruyoruz, ve kalıcı olarak sitemizde imza kuralları duyurusu mevcut, kayıt anlaşmasında imza kurallarımız belli. Tüm belli olan kuralları sadece uyguluyoruz yapılan en ufak ekstra birşey yok bundan emin olun .

madmann

madmann

Üye
    Konu Sahibi
__

ii

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt