imei nasıl degistiririz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

siyahavci

Üye
    Konu Sahibi
imei nasıl degistiririz
htc sensetion imei nasıl degisir yardımlarınızı bekliyorum

Euphoria-

Üye
Amaç ?

cortex47

cortex47

Üye
bu sadece bilgisayardan değiştirebileceğiniz bir şey değil diye biliyorum. bunun için özel makineler varmış sanırım. amaç imei klonlayarak yurtdışı cihazı kullanmak olabilir Euphoria.

abandonware

abandonware

Üye
eğer imei meselesinde hatalı bişi yaparsan telefonu artık iPod olarak kullanmaya devam edersin.

maxxiceppp

Üye
hocam bizim doğuda suriye ve irandan telefon getirdikleri için bu iş çok ilerlemiş eski bir takozun imesini 10 tl den atıyorlar tabi bu yasa dışı bir şey doğruluğu tartışılır bide 3 g de falan sıkıntı çıkabiliyor en mantıklısı pasaport ama onada 100 tl vergi bindi bence pasaportun varsa 100 tlye kıyman lazım

• Beğen
Tepkiler: DreaMagiC
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
hocam bizim doğuda suriye ve irandan telefon getirdikleri için bu iş çok ilerlemiş eski bir takozun imesini 10 tl den atıyorlar tabi bu yasa dışı bir şey doğruluğu tartışılır bide 3 g de falan sıkıntı çıkabiliyor en mantıklısı pasaport ama onada 100 tl vergi bindi bence pasaportun varsa 100 tlye kıyman lazım
Aynen katılıyorum :oke: Bir de neden imei değiştirmek istediğinizi söylerseniz daha iyi olur saygılar...

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt