imei klonlamış s2 ye orjinal rom yükleyebilirmiyim ? imei kaydı gidermi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
imei klonlamış s2 ye orjinal rom yükleyebilirmiyim ? imei kaydı gidermi ?
arkadaşlar imei klonlanmıs s2im var kiesde üretici yazılımı desteklemıyor dıor , yazılım tr ıcın degıl sanırım.

orjınal rom yuklersem ımeı kaydı gidermi ?

navti

navti

Üye
sistem dosyalarında bi dosya vardı adını hatırlayamadım onu yedekliyince gitmiyo diye biliyorum ama emin değilim...

kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
kiesde uretıcı yazılımı yukseltmeyı desteklemıyor dıor , bı yardımcı olabılecek yokmu :(

hunter41

hunter41

Üye
imei kopyalandıysa rom atsanda fayda etmez...He ben orjinal güncellme kullanmam rom atarım dersen imei çaktır S2e istediğin gibi kullanabilirsin

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
BEYLER DENEDİNİZ Mİ !

Ben denedim ama advance i9070 de Portekiz e ait bir romu silip Türkiye ye ait samsung un orjinal romu yükledim hiç bir sıkıntı olmadı muhtemelem s2 ler içinde geçerlidir ama samsung un yeni çıkaracağı jel bean da sorun olabilir çünkü s3 lerde şebeke sorunu vardı

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Rom atmadan önce efs klasörünü yedekleyin attıktan sonra geri yükleyin. Efs klasörüne erişebilmeniz için root gerekebilir.

hakan_710

hakan_710

Üye
S2 de normalde imei kaydı rom atınca silinmiyor. ama yine de garanti olması için telefonuna root yapıp marketten kTOOL isimli ücretsiz uygulama ile efs yedeğini al ve bilgisayarına veya güvenli bir yere kaydet. herhangi bir sebepten dolayı imei numaran giderse efs yedeği ile kolayca sorununu çözersin.

TheMadness

TheMadness

Üye
S2 de normalde imei kaydı rom atınca silinmiyor. ama yine de garanti olması için telefonuna root yapıp marketten kTOOL isimli ücretsiz uygulama ile efs yedeğini al ve bilgisayarına veya güvenli bir yere kaydet. herhangi bir sebepten dolayı imei numaran giderse efs yedeği ile kolayca sorununu çözersin.

Nitrality ile de efs yedeği alınıyor.

Ankesörlü telefon ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt