[Imanli Studios] DraqCan Alpha#7 Talking Cars S^1 S^3 Anna Belle FP1 FP2

Sponsorlu Bağlantılar

M@cros

M@cros

Üye
Cok zor birşey söylemedim.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
M@cros

M@cros

Üye
sen onu paintte halledersin

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
saol be cihanım :sarıl:

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
güzel :)
her şey normalde çıkar çıkmaz 6.0 6.7 7.0 güncellemelerimi çıktı :D

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
ilerde ibre ile vites attırma gelirse dadından yenmez ama şu arka planı degiştir

- - - Eklendi - - -

böyle olsa mesela

- - - Eklendi - - -

Aha böyle devirli olsa vıtes attıracagın zaman yesil nokta ile bilgilendirse

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Bizim cihazlarımızda sorun şu : görüntüler kalitelileşip obje sayısı arttıkça flash lite 4 ve ram miktarı yetersiz kalıyor.Aslında oyunda çimler vardı arkaplan çok daha güzeldi ama baktım telefon hiçbir şey göstermiyor.Kırpa kırpa anca açtırdım bunu.O yüzden Alpha#6'yla başladım ya :D

- - - Eklendi - - -

Ve de devir var.siyah noktalarda atınca yarım vites atıyor.yani devirsiz çalışıyor.yeşil-mavi-kırmızı'da atınca tam vites atıyor.demek istediğini anladım ama ona göre yapacağım :) bir de şahin çok hızlı olmuş 240sx'i geçiyor hızını azaltayım biraz :D

M@cros

M@cros

Üye
Bizim cihazlarımızda sorun şu : görüntüler kalitelileşip obje sayısı arttıkça flash lite 4 ve ram miktarı yetersiz kalıyor.Aslında oyunda çimler vardı arkaplan çok daha güzeldi ama baktım telefon hiçbir şey göstermiyor.Kırpa kırpa anca açtırdım bunu.O yüzden Alpha#6'yla başladım ya :D

- - - Eklendi - - -

Ve de devir var.siyah noktalarda atınca yarım vites atıyor.yani devirsiz çalışıyor.yeşil-mavi-kırmızı'da atınca tam vites atıyor.demek istediğini anladım ama ona göre yapacağım :) bir de şahin çok hızlı olmuş 240sx'i geçiyor hızını azaltayım biraz :D

Aynen.İşin içine ses de girince hepten bozuyor.Ne sesler düzgün ne grafikler.İkinci nesillerde düzgün olabilir.

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Bu sebeple de ne yazıkki fazla ayrıntıya giremiyoruz :D

Anil-D

Anil-D

Üye
sis yapamazmısın

Üst Alt