İlluminati Oyun Kartları..

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
İlluminati Oyun Kartları..
Bahsedilen meşhur kartlar, ikiz kulelerin yıkılması oyun kartlarındaki mesajlar vs.. hepsi var..

Link,

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Baydırman

Baydırman

Moderator
Aga madem böyle bir şey var bütün kartlar çıksın bi piyasaya biz de tamam diyelim. Olaylar olduktan sonra kartlar ortaya çıkıyor. Neden acaba? :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Aga madem böyle bir şey var bütün kartlar çıksın bi piyasaya biz de tamam diyelim. Olaylar olduktan sonra kartlar ortaya çıkıyor. Neden acaba? :hmmm

Yanlış hatırlamıyosam o kartlar vardı?
Bir mesaj için..
Sonra olanlar oldu, sonrada bu illuminati karları daha da dikkat çekti...

Son düzenleme:
Bahaxi

Bahaxi

Üye
Yıllar önce okumustum bu tarz yazilari.Bu kartlar 1980-1999 yillari arasinda cikmisti yanlis hatirlamiyorsam.Tuyler urpertici biraz ama ne olup bitecegini yine Allah bilir kartlar biraz tesadüfi geliyor bana acikcasi(A)

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Yıllar önce okumustum bu tarz yazilari.Bu kartlar 1980-1999 yillari arasinda cikmisti yanlis hatirlamiyorsam.Tuyler urpertici biraz ama ne olup bitecegini yine Allah bilir kartlar biraz tesadüfi geliyor bana acikcasi(A)

Aynen. Ama gavurlara güven olmaz

Baydırman

Baydırman

Moderator
Yanlış hatırlamıyosam o kartlar vardı? Bir mesaj için..
Sonra olanlar oldu, sonrada bu illuminati karları daha da dikkat çekti...
Geçen gün bir haber kanalında gördüm yeni olan olaylarla ilgili kart çıktı birdenbire bak sen şu işe önceden bilinmiş! sanmıyorum arkadaş sonradan yapılıyor bu kartlar bence.

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Geçen gün bir haber kanalında gördüm yeni olan olaylarla ilgili kart çıktı birdenbire bak sen şu işe önceden bilinmiş! sanmıyorum arkadaş sonradan yapılıyor bu kartlar bence.
Bilmiyorum. Kararsızım.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Bilmiyorum. Kararsızım.
Olay darbe girişimiyle alakalıydı. Tankın önüne yatan abiye benzeyen bi kart gösterildi. Madem önceden vardı bu kart niye ortaya çıkartmadınız niye bizi bilgilendirmediniz diye sorarlar adama.

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Olay darbe girişimiyle alakalıydı. Tankın önüne yatan abiye benzeyen bi kart gösterildi. Madem önceden vardı bu kart niye ortaya çıkartmadınız niye bizi bilgilendirmediniz diye sorarlar adama.

Konu farklı yerlere gitti ama sonuç olarak bu kartlarda olan resimler ikiz kulelerin yıkılması gibi cıkıyo işte..
Haarp biliyosundur amerikalıların daha bilmediģimiz neler vardır.. hepsi oyun..

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Konu farklı yerlere gitti ama sonuç olarak bu kartlarda olan resimler ikiz kulelerin yıkılması gibi cıkıyo işte..
Haarp biliyosundur amerikalıların daha bilmediģimiz neler vardır.. hepsi oyun..
O kartlar var mıydı önceden :hmmm
Benim bi fikrim yok o konuda.
Biliyorum, doğru bildiklerimiz kısıtlı.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
maxirabit

maxirabit

Üye
Tavla oynamayı bile bilmiyorum, masonluğu ben sadece gözden ibaret sanıyordum, neler neler varmış demek ki :D

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
AIS

AIS

Üye
Trump başkan seçileceğini ben 2015 yılından biliyordum

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
İyi tahmin

Son düzenleme:
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Nibiru 27 ekim adlı videolar var.
11 kasım fetö ile ilgili videolar var.
Kartlarda olanlar genelde çıkıyo. Bilen bilir.
Önceden planlamışlar 5 10 yıl sonra gerçekleştiriyolar.

Üst Alt