İlkTık Hafıza Kartı Yönetici Programı 2008 2.5.0 (Mükemmel Bir Program)

Sponsorlu Bağlantılar

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi

Hafıza Kartı Yönetici, hafıza kartınızda geçici cihaz ön belleği, multimedia önbellekleri, uygulama geçici dosyalarını silerek hafıza kartınızda yer açar, hafıza kartınızdaki verileri yedekler ve geri yükler ayrıca hafıza kartına format atar.

Programın Özellikleri;

• Temizleme işlemi özellikle cep telefonunuz için kullandığınız hafıza kartlarında işe yarar.
  • Yedek alma ve formatlama işlemleri aynı zamanda MP3 Çalarınız ve USB Sürücünüz içinde kullanılabilir.
  • Bu sürümle birlikte tüm Hafıza Kartı Temizleyici Özellikleri:
  • Tamamen güncellenmiş sihirbazla güncelleme sistemi.
  • Windows Vista ile Uyumludur.
  • Kolay kullanım
  • Yardım dökümanı sayesinde kullanım kolaylığı
  • Türkçe arayüz ve yükleme
  • Internet üzerinden ek yardım alabilme
  • Her tür ve kapasitedeki hafıza kartı ile uyumludur (Bilgisayarınızda okuyucusunun olması gereklidir.)
  • Aynı zamanda USB sürücü, sabit disk ya da MP3 çalarla da kullanılabilme olanağı (MP3 Çaların USB sürücü olarak kullanma özelliğinin olması gereklidir)
  • LZMA ve 7-ZIP ile açık kaynak kodlu ve güçlü yedekleme ve geri yükleme. Yedek dosyalarının boyutu sıkıştırılarak küçültülür.
  • Dahili ya da harici (USB) hafıza kartı okuyucuları ve tüm USB portları desteklenir.
  • İlkTık Yedekle ve Geri Yükle uygulaması ile uyumludur ve dosya alış- verişi yapılabilir.
  • Temizleme işlemi oldukça kısa sürede yapılır
  • Güncelleme özelliği
  • Hafıza kartını biçimlendirme seçeneği (Formatlama, temizleme işleminden farklı olarak tüm verileri siler)
  • Bir çok cihaz ile uygunluk. (Fotoğraf Makineleri, Her Marka Cep Telefonları ve diğer cihazlar tarafından kullanılan kartlar desteklenir. Bir çok cihaz aynı şekilde ön bellekleme yapar.)
  • Küçük boyut
  • Yeniden tasarlanmış arayüz ve grafikler, yükleme sistemi ve günceleme sistemi yenilikleri
  • Daha gelişmiş etkinleştirme sistemi
  • Disk biçimlendirebilme (Format) özelliği
  • Ek temizleme sistemi ile daha fazla yer olanağı.
  • Nokia telefonlarla kullanılan kartlarda daha üstün temizlik (PC Suite Application Installer kalıntı temizliği)
  • Bir çok sürücü için destek (D, E, F, G, H, I, J, K, L sürücüleri desteklenmektedir.
  • Bu uygulama 7-ZIP uygulamasını da içerir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bahyettin, yunus3787, tmmtmmtmm ve 34 diğerleri

bocek42

Üye
guzel bır programa benzıyor paylasım ıcın tskler:)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşşekürler saol qüzel bir program

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah :cool

macline

macline

Üye
eline sağlık buğra süper program ve paylaşım

AmbaSSad0R

AmbaSSad0R

Üye
emeğine sağlık arkadaşım ;)

dumanxtr

dumanxtr

Üye
sağol teşekürler

Ozan

Ozan

Admin
Teşekkürler güzel bir program gerçekten.

ibrahimismail

ibrahimismail

Üye
Teşekkürler

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah Ibrahim :cool

jackson_21

Üye
slm arkadaşım şöyle bi sorunum var,hafıza kartımı card reader okumuyo ve karttım kitlendi.bu format olayını telefonun içinde yapan bi program var mı? katım sadece telefonumda çalışıyor çünkü,içindeki veriler önemli deil yardımcı olucak varsa çok sevinirim e-mail adresim [email protected]

[CeZZaR]

[CeZZaR]

Üye
Harbiden de güzel bi program saolasın

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi

turbilance

Üye
cok saol

By_cepcep