İlköğretim Okulunda Dehşet!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bRuTaL`

bRuTaL`

Üye
    Konu Sahibi
İlköğretim Okulunda Dehşet!

Eskişehir'de 13 yaşındaki ilköğretim öğrencisi, öğretmenini sınıfta av tüfeğiyle vurdu.

Eskişehir'in Mihalıççık İlçesi'ne bağlı Yunus Emre Beldesi'ndeki Yunus Emre İlköğretim Okulu 8'inci sınıf öğrencisi 13 yaşındaki S.D., Fen ve Teknoloji öğretmeni 25 yaşındaki İsa Özgür'ü sınıfta av tüfeğiyle kasığından vurarak yaraladı. Olayda 15 yaşındaki kız öğrenci S.Y. de tüfekten çıkan saçmalarla hafif yaralandı.

Olay bugün saat 09.30 sıralarında Yunus Emre Beldesi'ndeki Yunus Emre İlköğretim Okulu'nda meydana geldi. Okulun 8'inci sınıf öğrencisi S.D., okula babasına ait av tüfeğiyle gelip, bir gün önce tuvalete yazı yazdığı için kendisine tokat attığını öne sürdüğü öğretmen İsa Özgür'e sınıfta arkadaşlarının gözleri önünde ateş etti. Öğretmen İsa Özgür kasığından yaralanırken, seken saçmalardan kız öğrenci S.Y.de hafif yaralandı.

Öğretmen İsa Özgür, 112 ambulansıyla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınırken, hafif yaralanan öğrenci S.Y. Mihalıççık Devlet Hastanesi'ne götürüldü. S.Y. ayakta tedavisi yapıldıktan sonra taburcu edildi.

Şüpheli S.D. olayın ardından jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. Yetkililer olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü belirtti.

TUVALETE ÖĞRETMEN HAKKINDA KÜFÜRLÜ YAZI YAZMIŞ

Yunus Emre İlköğretim Okulu'nda görevli yardımcı hizmetli Müslüm Erol olayı şöyle anlattı:

"8'inci sınıf öğrencisi tuvalete öğretmen İsa Özgür hakkında küfürlü yazı yazmıştı. Öğretmen de onu bir gün önce uyardı. Öğretmenin kendisine tokat attığını öne süren öğrenci de evden babasına ait av tüfeğini alıp okula gelerek sınıfta öğretmene ateş etti."

mangdaşire

mangdaşire

Üye
okullarda dayak keşke devam etse.dengesiz,kafasını kullanmayı bilmeyen tuhaf bir nesil geliyor.

• Beğen
Tepkiler: vapur dumanı
viktoreznov

viktoreznov

Üye
millet çocuk yetiştirmeyi bilmiyor !!!

cargo3230

cargo3230

Üye
okullarda dayak keşke devam etse.dengesiz,kafasını kullanmayı bilmeyen tuhaf bir nesil geliyor.

aslında çok üzücü bi yorum ama bir öğretmen olarak katılmak zorundayım doğru bir tespit gençliğin sonu b.mb.k......:ağlarım:

iyi davranışa bakan yok kötü davranışı ise herkes yapmak için yarışıyor...çocuklara kavga edin sigara için falan mı desek tam tersini yapıyorlar yaaa......:ah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...