[Ilko Tsenov] myExplorer v1.00(0) Symbian^3 Unsigned

• 17 Nisan 2011
  • 6811 Okunma
  • 25 Cevap

0/5, 0 Oy
  1. Gelişmiş ağ (LAN) dosya yöneticisidir.

< Resmi açmak için tıklayın >

Büyük özellikler: 1. Wi-Fi dosya transferi, 2. Özel bilgileriniz için parola koruması, 3. Gelişmiş metin görüntüleyici.

myExplorer is an advanced network (LAN) file manager. Major features: 1. Wi-Fi file transfer. You can open, copy or move files between the phone and a PC (XP, Vista, Windows 7, Mac OS X or Linux). There is no need to install any software on the computer. 2. Password-protected folder for private information. 3. Advanced text viewer with various text encoding (including Cyrillic), custom font size and color, and smart reflow technology for comfortable reading of large text files.

Yazan: Sensation

[Ilko Tsenov] myExplorer v1.00(0) Symbian^3 Unsigned İndir

2. teşekkürler

3. tesekkurler ayrıca bu tema hangı tema guzele benzıyor sımgelerı

4. tesekkurler

5. Yararlı paylaşım teşekkürler

6. Güzel program kurdum ancak wlan ile pc ye bağlanamadım, paylaşımda olan klasöre.

7. teşekkürler.

8. Merhabalar Sertifika hatası veriyor bu hatayı nasıl çözebilirim ?

9. arkadaşlar çok güzel program wi-fi bağlantısı müthiş cidden. Bilgisayara bağlanıp istediğimi yapıorum. Bilgisayarda paylaşım açmanız gerekiyor yalnız

10. arkadaslar bı sorunum var dosyayı sectıkten sonra detaylar dıyorum orda gızlı (hıdden) secenegını secemıyorum yardımcı olurmusunuz bırde en ustte my prıvate folders dıyo oraya nasıl klasor eklıcez yada klasorlerı nasıl ozellestırcez..

tskler edecegınız yardımlar ıcın

11. teşekkürler

12. çook güzel en güze dosya yöneticisi bence. 2 eksiği var ama
    1) bluetooth ile gönderim yapamıyor
    2) foznt zoomer yüklü iken çalışmıyor. ama bunun için font zoomeri bırakabilirim

----------Eklendi @ 21:30:25 ---------- Yazıldı @ 21:29:28 ----------

çook güzel en güze dosya yöneticisi bence. 2 eksiği var ama
    1) bluetooth ile gönderim yapamıyor
    2) font zoomer yüklü iken çalışmıyor. ama bunun için font zoomeri bırakabilirim

13. signed bulamadm yapamadmda.rica etsem biri signed yapip linkleyebilir mi?

14. Dosya paylaşım özelliği harika Birde telefondan paylaşıma açabilsek herhangi bir klasörü daha da süper olacak

15. teşekkürler arkadaşım. bir de türkçe olsaydı, doyum olmazdı. saygılar

16. Teşekkürler

17. evet bunun türkçesi için konu açtım arkadaşlar türkçeleştirmek için destek verin

18. unsigned olması çok kötü oldu :(

19. teşekkürler :)

Yüklüyor...
18/09/2018 - 18:40