Ilk ve son meego..!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pRime.

pRime.

Üye
meego da gayet ii bi sistem nokia nın bu sistemi görmemezlikten gelmesi inan piyasadan baya uzaklaşıyor anlamına gelirki şu an zatn halihazırda piyasada samsung lg htc nin w7 mango cihazları var nokia şimdi yenilikçi bi hamle mi yampmayı düşünüyor orasıda düşündürücü.:/
S. Elop yaramadı bu nokia'ya.

nonamex

Üye
MeeGo da WP7 de kisaca ne kullansa Symbian'dan iyidir. :)

saruman_me

saruman_me

Üye
    Konu Sahibi
S. Elop yaramadı bu nokia'ya.
bu büyük hisedarlar ne yapıyor anlamadım gitti dünya devini yerle bir edicek nerdeyse hala göz yummaları da tuhaf adam yaratıcı olucağına iyiden iyiye batağa sürüklüyor..:S

pRime.

pRime.

Üye
bu büyük hisedarlar ne yapıyor anlamadım gitti dünya devini yerle bir edicek nerdeyse hala göz yummaları da tuhaf adam yaratıcı olucağına iyiden iyiye batağa sürüklüyor..:S
Hissedarlar gözlerini kapayıp bir bir uçuruma atlıyo desek yeridir abi.

----------Eklendi @ 12:38:42 ---------- Yazıldı @ 12:36:42 ----------

Wp7 gördüğüm kadarıyla genç kullanıcılara hitap etmiyor, en azından ben beğenmedim. Çok satmayacak yani bence.

saruman_me

saruman_me

Üye
    Konu Sahibi
Hissedarlar gözlerini kapayıp bir bir uçuruma atlıyo desek yeridir abi.

----------Eklendi @ 12:38:42 ---------- Yazıldı @ 12:36:42 ----------

Wp7 gördüğüm kadarıyla genç kullanıcılara hitap etmiyor, en azından ben beğenmedim. Çok satmayacak yani bence.
o zaman hasan bu elop bu hisedarlara ne yapsa yeridir:D

Uruloki

Uruloki

Üye
haluk abi o serdar ben hasan uruloki o prime ve evet haklısın ne yapsa yeridir ama bir şey demiştir ki bu adamlarda o yöne kaymışlardır

saruman_me

saruman_me

Üye
    Konu Sahibi
yada çok büyük parala dönüyor bu işte hasan yoksa hiç kimse bile bile lades demez bu denli büyük bi şirketi yersiz bi girimişimin içine itmez..

lolaman

lolaman

Üye
Nokia bayagı bir ucuzlatır o zaman telefonlarını herkesde bir n9 olur :D

kaan dean

kaan dean

Üye
yada çok büyük parala dönüyor bu işte hasan yoksa hiç kimse bile bile lades demez bu denli büyük bi şirketi yersiz bi girimişimin içine itmez..

mudur satarsan haberim olsun hadi olursa aklina gelirse diye dedim:)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt