İlk Oyunumuz Bird Ball Yayınlanmıştır. (Android)

Sponsorlu Bağlantılar

Kraker Games

Kraker Games

Üye
    Konu Sahibi
İlk Oyunumuz Bird Ball Yayınlanmıştır. (Android)
Merhaba Arkadaşlar, 2 arkadaş klon bir oyun yaptık Hem sektöre giriş amaclı hemde Programı öğrenmek için, eleştirilerinizi olumlu/olumsuz bekliyorum. Yıldız ve yorum atmaya unutmayın. İyi günler, iyi çalışmalar

• Beğen
Tepkiler: Fx.sasser ve anılbaran

anılbaran

anılbaran

Üye
Başarılar

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Oyunu şuan deneme fırsatım olmadı fakat şuan bilinen oyunlar gibi. İstediğiniz başarıyı yakalarsınız inşallah.

Kraker Games

Kraker Games

Üye
    Konu Sahibi
Teş. Ederim biraz farklı olarak oyunun görseli ve animasyonları güzel birde level ekledik umarım beğenirsiniz.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Herşeyi ile Türkçe yaparsanız oyunu daha iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: Kraker Games
Kraker Games

Kraker Games

Üye
    Konu Sahibi
Herşeyi ile Türkçe yaparsanız oyunu daha iyi olur.

Tabiki Oyunda fazla yazı veya başka bir anlatım olmadığı için Öyle yaptık. Ama ilerleyen oyunlarda veya uygulamalarda Türkçe yaparız. Öneriniz için teş. ederim

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Tabiki Oyunda fazla yazı veya başka bir anlatım olmadığı için Öyle yaptık. Ama ilerleyen oyunlarda veya uygulamalarda Türkçe yaparız. Öneriniz için teş. ederim

Açıklamanız çok saçma olmuş. Madem fazla yazı yoksa çok rahat türkçeye çevirebilirdiniz. siz şuna uğraşmak istemedik desenize.

Son düzenleme:
Kraker Games

Kraker Games

Üye
    Konu Sahibi
Açıklamanız çok saçma olmuş. Madem fazla yazı yoksa çok rahat türkçeye çevirebilirdiniz. siz şuna uğraşmak istemedik desenize.
Bir kaç güne Güncelleme atıcam O zaman türkçe Açıklamalar eklerim.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bir kaç güne Güncelleme atıcam O zaman türkçe Açıklamalar eklerim.

Mesele türkçe açıklama eklemek filan değil yanlış anlaşılma olmasın. Güzel işler yapacağınıza da eminim ama türkçe çalışmalar yaparsanız çok daha iyi olur.

Kraker Games

Kraker Games

Üye
    Konu Sahibi
Mesele türkçe açıklama eklemek filan değil yanlış anlaşılma olmasın. Güzel işler yapacağınıza da eminim ama türkçe çalışmalar yaparsanız çok daha iyi olur.
İlerliyen çalışmalarımız türkçe olucak. Kısmet olursa :)

jojo_va

jojo_va

Üye
teşekkürler
hayırlı olsun

Kraker Games

Kraker Games

Üye
    Konu Sahibi
Oyunumuz 1000+ indirime ulaştı destek veren vermeyen herkese teş. ederim.
1500+ :=)
2000+ indirime ulaştı. :alkis

Üst Alt