İlk defa samsung kullanıyorum (dokunamtik) yardımlarınız istiyorum :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murat2414

Üye
    Konu Sahibi
İlk defa samsung kullanıyorum (dokunamtik) yardımlarınız istiyorum :)
Arkadaşlar dün 2. el samsung (üstünde vodefone yazan) sgh-5600 modelini aldım, iyi mi ettim kötünü bilmiyorum googlede olsun maxicepde olsun bu telefonu arattığımda pek sonuç çıkmıyor. (samsungun sitesinde bile bulamadım). Bunlar şimdi hangi sınıfa giriyor starmı, corbymi vs veya kendine has bir telefon mu, telefon genel anlamda hoşuam gitti dokunmatiği kamerası diğer özellikleri, çok kullandığımdan mıdır 2. el olduğu için mi bilmiyorum sarjı 1 günde bitti. Ben bu telefona nasıl program, oyun vs atabilirim ve nasıl telefonu güncelleyebilirim şimdi samsungun sitesinden pc studioyu 1,5,1 yi indirdim forumda takip ettiğim kadarıyla samsunglar güncelleme sonrası sıkıntı yaşatıyormuş güncelleyken neye dikkat etmeliyim.
şimdilik soracaklarım bu kadar ilgizine teşekkür ederim

One907

One907

Üye
Telefonun diğer adı Samsung S5600 böyle aratırsan daha iyi sonuçlara varabilirsin..

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
Bu telefonun Model adı s5600.Corby olarak forumda geniş bilgiye ulaşabilirsin.Kullanmadığım için artıları ve eksileri hakkında yorum yapamayacağım.

murat2414

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar bide bu telefonun kilidini nasıl kırabilirim veya orjinalde bunların kilit kodu ne oluyor

baranselona

baranselona

Üye
orjinalde 8 tane 0 olur samsunglarda

murat2414

Üye
    Konu Sahibi
yanlış şifre diyor nasıl kırabiliriz

mervan1475

Üye
4 tane sıfır

kadsamuy

Üye
format atarsan sıfre sıfırlanır format atma kodunu her yerden ogrenebılırsın boylece telefonunda sıfırlanmıs olur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt