ilk açıldığım kızın kedisinin bizim eve kaçması olayı

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ilk açıldığım kızın kedisinin bizim eve kaçması olayı
Olayı biliyorsunuz. İlk defa bir kıza açılmıştım ondan başka da bir kıza açılamadım zaten.
burdan okuyabilirsiniz: kıza açıldığım anıyı anlatıyorum

şimdi ise o kızın kedisinin evimize kaçmasından bahsedicem. açılmamın üzerinden bi kaç yıl geçmişti sadece. ve bizim evin bodrumuna sürekli kedi girerdi. bu kez ev kedisi girmişti. babam anlamıştı kaçmayışından. sonra bu kediyi babamla başka yere götürmeye karar verdik evden kilometrelerce uzağa. daha sonra yakın arkadaşım kediyi tanıdı ve önceden hoşlandığım kızın kedisi olduğunu söyledi. (tabi böyle söylemedi. kızın ismini söyledi) çünkü kızın kedisi de zaten evden kaçmıştı. ayrıca kedi bodrumda doğurmuştu bile.. ama sonuç bu yavrularla birlikte kediyi kilometrelerce uzağa götürmek oldu tabii ki.. götürdükten sonra benim aklımda hala o kızın kedisi olduğu aklımdan çıkmamıştı. belki de kedisini onun evine götürsem karşısında beni görünce acaba nasıl bir yüz ifadesi olup da teşekkür edecekti merak da etmiyorum doğrusu. acaba yıllar sonra aramızda bir konuşma geçer mi? geçse de bu olayı anlatsam. şu anda ise kızın başka bir kedisi var, ve kız benden kilometrelerce uzakta..

Baydırman

Baydırman

Moderator
Şimdiden sonra sohbet edeceksen anlatma bence :ehe

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu

MaxipmaN

Üye
hocam sen benim sitede işini bi gör :ehe

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu ve Baydırman
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
şimdi düşündüm de kedisinin bize kaçtığını bir şekilde başka bir yerlerden öğrenmiş olabilir :hmmm illa kulağına gitmiştir yani

Baydırman

Baydırman

Moderator
#oha

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu

Üst Alt