ilk açıldığım kızın kedisinin bizim eve kaçması olayı


Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Olayı biliyorsunuz. İlk defa bir kıza açılmıştım ondan başka da bir kıza açılamadım zaten.
burdan okuyabilirsiniz: kıza açıldığım anıyı anlatıyorum

şimdi ise o kızın kedisinin evimize kaçmasından bahsedicem. açılmamın üzerinden bi kaç yıl geçmişti sadece. ve bizim evin bodrumuna sürekli kedi girerdi. bu kez ev kedisi girmişti. babam anlamıştı kaçmayışından. sonra bu kediyi babamla başka yere götürmeye karar verdik evden kilometrelerce uzağa. daha sonra yakın arkadaşım kediyi tanıdı ve önceden hoşlandığım kızın kedisi olduğunu söyledi. (tabi böyle söylemedi. kızın ismini söyledi) çünkü kızın kedisi de zaten evden kaçmıştı. ayrıca kedi bodrumda doğurmuştu bile.. ama sonuç bu yavrularla birlikte kediyi kilometrelerce uzağa götürmek oldu tabii ki.. götürdükten sonra benim aklımda hala o kızın kedisi olduğu aklımdan çıkmamıştı. belki de kedisini onun evine götürsem karşısında beni görünce acaba nasıl bir yüz ifadesi olup da teşekkür edecekti merak da etmiyorum doğrusu. acaba yıllar sonra aramızda bir konuşma geçer mi? geçse de bu olayı anlatsam. şu anda ise kızın başka bir kedisi var, ve kız benden kilometrelerce uzakta..
 
Genc007

Genc007

Üye
Şimdiden sonra sohbet edeceksen anlatma bence :ehe
 
  • Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
hocam sen benim sitede işini bi gör :ehe
 
  • Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu ve Genc007
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
şimdi düşündüm de kedisinin bize kaçtığını bir şekilde başka bir yerlerden öğrenmiş olabilir :hmmm illa kulağına gitmiştir yani
 
Genc007

Genc007

Üye
#oha
 
  • Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu

Benzer Konular

Cevap
2
Görüntüleme
99
ömer talat katı
Cevap
0
Görüntüleme
41
Cann Karyağdı
Cevap
1
Görüntüleme
419
Doğuş Pertez


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt