İlginç şeyler oluyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ufukakkasoglu

ufukakkasoglu

Üye
    Konu Sahibi
İlginç şeyler oluyor...
Arkadaşlar ben internete girdiğimde iexplre.exe diye birşey çalışmaya başlıyor.[normal explorer diil] system de. ve bir süre sonra c sürücüsünde temp ve wngua32 diye bir şey beliriyor. daha sonra da AutoIt Error diye bişey çıkıyo ve şöyle yazıyo:
Line 0 (File "C:\Temp\mousedrv.exe"):
Return RunWait(@ComSpec & "/C"&$sCommand,"", @SW_HIDE)
Error: Unable to execute the external program.
Erişim engellendi.
ve Ctrl+Alt+Del yapmadığım sürece ne mouse, ne de klavye çalışmıyor. lütfen yardımcı olun...

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi bana bu işin sonu form ;;) at gibi geliyo at temiz tmiz kurtul gitsin

Caine

Caine

Üye
bende nette bir sayfa açıp kapadıktan sonra buna benzer bir sorun veriyor ve yarın format atacam en temizinden. bence sende fazla bekleme :DD

banshee

Üye
dostum bilgisayarındaki virüs,format atmana gerek yok.güvenli modda açıp iyi bir virüs tarama programıyla kurtarabilirsin.ama formatta bi çözüm tabi.kolay gele.

teenwolfx

Üye
kesin çözüm sana xp kullanmayı bırak ve 2000 kullanmaya başla format attıktan sonra xp değilde 2000 kur bence çok rahat edeceksin ben 2000 kullanmaya başladım ve gayet memnunum bence en srunsuz çalışan windows sürümü 2000.
ama format atmadan önce virüs taraması yap yine de belki dedikleri gibi virüs falan olabilr...

UndeRqRo.uNd

Üye
ne formatı kardeşim yav.
Temp'de kurduqun proqramalrın ve uyqulamaların kısayolları vs. dolu onları sil, antivirüs'den qeçir
ad-aware 'den tarat sorun kalmaz .ne formatı :haha:
Defector gelsin de no-formatı açıklayıversin :artı:

recepali

recepali

Üye
offfffffffffffffff

maxiburak

maxiburak

Üye
formattt

herman

Üye
Arkadaşım Sistemde Antıgor Turuva Girmiş Olabilir Gtr Sistem Işletmesi Rem Hızını Sabitlemediğinden F Disk Devreye Giriyor Ve Kayıt Defterlerinle Işletim Sistemin Kendinden Olmak üzere Dağıtım Yapıyor Buna çare Olarak Formatlaman Ifade Etmiyor Sana Tek önereceğim Program Bunu Indir Ve çalıştır Hal Olacaktır Adwanced Wındows Car Bir Teşekür

fanatikprisoner

fanatikprisoner

Üye
Format sistem tamamen çökerse atılır arkadaşlar her sorunda format atılmaz çok basit şeyle için format atılıyo biraz araştırmacı olun lütfen....

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
format...

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Garanti çözüm istiyorsan format :)

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
2005 te açılan konuya hala cevap yazılıyor...O sorundan sonra kimbilir kaç kez format atılmıştır...Konu Kilitli kalsın...

:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt