İlginç Limon


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi


Şekil bozukluğu bulunan limon, görenleri hayrete düşürüyor.

Evlerinin bahçesindeki limon ağacında, çocukların ilginç bir kuş gördüğünü söylemesi üzerine durumu yerinde görmek isteyen ev sahibi Duygu Demirel, bunun şekil bozukluğu bulunan limon olduğunu görünce büyük şaşkınlık geçirdi. Bugüne kadar ağaçta böyle bir meyve ile karşılaşmadığını belirten Demirel, herhangi bir hormon kullanmadığını ve kimyasal ilaçlarla mücadele yapmadığını belirtti.
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Üzüm üzüme baka baka kararır gibi olmuş :D Limon kuşa baka baka :D
 

Calaissien

Üye
hakkatende kuşa benziyor
 
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
ne işe yarar acaba bu limon merak ediyrum
bende açık arttırma ile satarlar:ehe
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt