İlginç Buluşlar..

Sponsorlu Bağlantılar

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu SahibiKaydıraklı bina
Biraz yaratıcılık, biraz teknoloji... Evinden çıkarken en çok eğlenen kişi, herhalde bu evde oturan şanslı kişi olmalı.


Katlanabilir mangal
Mangal keyfinden vazgeçemeyenler, ancak mangalın yer kaplamasından rahatsız olanlar... Bu ilginç buluş tam size göre. Mangalın keyfini sürdükten sonra rahatça katlayın ve bir kenara yaslayın.

Koltuklu alışveriş sepeti
İşten çıktınız ve çok yorgunsunuz... Ama süpermarkete gidip alışveriş yapmanız gerekli. Yapmanız gereken tek şey, bu alışveriş sepetinden edinmek. Neden mi? Resimde de görüldüğü gibi yorulduğunuzda oturup dinlenebiliyorsunuz... Tembel alışveriş severler için ideal bir icat.

Büyüyen ayakkabılar
Çocukların ayaklarının ne kadar hızlı büyüdüğü malum... Ne kadar sık ayakkabı almak gerektiği de. Inchworm isimli bir ayakkabı şirketi, 3 numarayı aynı anda kapsayan bir ayakkabı geliştirmiş. Böylece birkaç ayda bir yeni ayakkabı alma derdinden kurtulmuş olacaksınız.
Aç ağzını, uçak geliyor
Pek teknolojik bir buluş değil, ama yaratıcı olduğu kesin... Çocukları uçak geliyor diye kandırıp yemek yedirmeye çalışanların sayısı hiç de az değildir. Kaç tane çocuk bu numaraya kanıyor bilinmez ama bu ilginç çözümün daha inandırıcı olduğuna hiç şüphe yok.
 


grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
uçaklı kaşık gerçekten süper buluş
 
Salihyet

Salihyet

Üye
:D süper yaaa :D teşekkürler, uçaklı kaşık, oturaklı alış veriş bilmemnesi fln süper :kop:
 

Calaissien

Üye
:kop: Kaydıraklı binanın merdiveni falan yok galiba
 
iremm

iremm

Üye
kaydıraklı bina süperr yaa normalde çocukları bişi almaları için dışarı gönderirsin ağzında tüy biter heralde bu evde oturanlarında göndermemek için ağızlarında tüy bitiyo :ehe
 

Calaissien

Üye
yada gönderirken tek söylemede çocuklar gidip yapıyor
 
_dumanist_

_dumanist_

Üye
Numarası büyüyen ayakkabıyı tuttum :ehe Bende istiyorum :P: :kop:
 

Calaissien

Üye
nike yapsa böyle birşeyi daha güzel olurdu yada adidas
 
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
büyüyünce param olsun kaydıkraklı bir bina yaptırıcam kendime:ehe
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt