ilginç buluşlar 3 (devam)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Perfect!

Üye
    Konu Sahibi
ilginç buluşlar 3 (devam)
Kurabiye bardağı

cafeler için birebir :D
Hem kahveyi hem kurabiyeyi bir arada taşımak için yapılmış olmalı. Eğlenceli.

Isıtmalı pantolon

üşümeye son:D
Sizi bilmiyorum ama kış aylarında beni sıkıntıya sokan detaylardan birisi sabah sıcak yorgandan çıkıp buz gibi pantolonu giymek. Bu pantolonda bacaklarınızı ve ellerinizi koruyan ısıtıcıları var. Uzaktan kontrol edebildiğiniz ısı kontrol kumandası işi daha bir kolaylaştırmış. Harika değil mi?

Büyüyen Ayakkabılar

Çocukların ayaklarının ne kadar büyüdüğü malum. Ne kadar sık ayakkabı almak gerektiği de. Inchworm isimli bir ayakkabı şirketi 3 numarayı aynı anda kapsayan bir ayakkabı(lar) yapmış.

Enteresan bir yatak

süpermiş bu

Çalışma masanız ve yatağınız. Enteresan değil mi?

Serinleme Zamanı

Kışın USB ile elimizi, ayağımızı sıcak tutan eldiven ve terlikler, kahvemizi ısıtan kupalardan sonra, işte asıl bu mevsimde gerekli olan bir ürün daha. Bu fanlı gömlek , USB 'den aldığı güçle fanı çalıştırıp sizi serinletiyor. Peki " benim USB takacak bir yerim yok ben bunu yolda yürürken de takacağım " diyorsanız o zaman dört adet kalem pil işinize yarayabilir. Tek sorun, çıkan ses ve gömleğinizin biraz kabarık durması olacaktır.

Tekerlekli sandalye kullananlar için araba

Tekerlekli sandalye kullanan insanların arabaya tek başlarlına binmesi çok zordur. Kendilerini sandalyeden kaldırarak yan tarafa atmaları gerekir. Sitenin dilinden tam olarak bu arabanın ne özellikleri olduğunu anlamak zor fakat pratik bir araç gibi görünüyor. Üstelik sevimli.

El ısıtıcısı

Soğuk havada dışarıda oturuyorsunuz elleriniz doğal olarak üşüyor. İşte bu eldivenleri USB port'a takarak ellerinizi sıcak tutabiliyorsunuz.

Kar topu makinesi

Kartopu yaparken elinizin donmasından mı şikayetçisiniz. Yoksa hayır, ben eldiven kullanıyorum mu diyorsunuz? Peki eldiven kullandığınızda istediğiniz gibi kar toplarını şekillendirebiliyor musunuz? Eğer hem ellerim donmasın, hem de havada istediğim gibi dağılmadan giden kar topları yapmak isterim derseniz, bu alet tam size göre. Dondurma kaşığına benzeyen bu alet, hem çok sıkı hem de çok düzgün kar topları yapmanıza imkan veriyor.

Anahtarı unutma derdine son

Artık anahtarımı unuttum, ah bu kapıyı açmak için gereken şifre neydi derdine son! Sadece parmağınızı göstererek kapınızı açabileceksiniz.Film sahneleri gerçek oldu diyebiliriz. Üstelik 25 tane ayrı parmak izi için hafızası var. Yanılgı ihtimali ise milyonda bir. Fikir çok yeni olmasa da teknoloji oldukça başarılı...

Uçak geliyor, açın ağzınızı

Çocukken anneannem beni uçak geliyor deyip kandırıp yedirmeye çalışırdı, hatırlıyorum. Ya da çok anlatıldı hatırladığımı sanıyorum.Daha inandırıcı bir yol bu olsa gerek.

+devamı gelecek...
+ilginç buluşlar 2
+ilginç buluşlar 1

• Beğen
Tepkiler: berk01537, hckweb, dvb123 ve 10 diğerleri

s@hr@

s@hr@

Üye
hepsi ilginç gerçekten:alkis paylaşım için :tşk:

Perfect!

Üye
    Konu Sahibi
son ekledim en güzeli :ehe:d:

s@hr@

s@hr@

Üye
Evet son ekledigin:spr çocukluğumuzda bizi kandırıyorlardı :ehe

Perfect!

Üye
    Konu Sahibi
valla ya uçak geliyo sanki benim hangarım var :D

s@hr@

s@hr@

Üye
:kop: ilahi Halil hiç güleceğim yoktu :kop:

Perfect!

Üye
    Konu Sahibi
:ehe:ehe

Necmati

Necmati

Üye

bu çok yaralı bir buluş olmuş :oke:

Teşekkürler...

Perfect!

Üye
    Konu Sahibi
bencede çok faydalı

Perfect!

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim :ehe

passiv€ aggressiv€

Üye
sonuncusu güzel :ehe

Perfect!

Üye
    Konu Sahibi
aynen :d:

seameer

seameer

Üye
ne kadar güzel bi paylaşım bu böyle ben 55 yaşıma geldim görmedim daha :d: :box

Tuba

Tuba

Üye

Bu çok hoş...:)

Buda çok yararlı ve faydalı bi buluş....:) :)

Onur Saka

Onur Saka

Üye
:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:v

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
her eve lazım :D

Love Prince

Love Prince

Üye
güzel paylaşım :D

minoo

minoo

Üye
aynen her eve lazım :D

Perfect!

Üye
    Konu Sahibi
aynen heryere lazım süper aletler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt